Rozpoczął się nowy sezon w I lidze kobiet. Czworka Radom pod nową nazwą i banderą Hydtrotrucku, pokonała ekipę Respektu Myślenice.

Hydrotruck Radom - Respekt Myślenice 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Monika Płóciennik 48, 2:0 Julita Mazurkiewcz 80

Hydrotruck: Gocel - Rosińska, Golian (65 Stefańska), Barczak, Sobczak, Bińkowska, Chmura (70 Szydło), Zielińska, Stasikowska, Płóciennik (80 Mućka), Karoń (60 Mazurkiewicz).

Radomianki ostrożnie, ale też bardzo nieskutecznie zagrały pierwszą połowę. Juz do przerwy nasz zespół mógł prowadzić różnicą trzech goli, ale bramki nie padały. Wynika udało się otworzyć tuż po przerwie. Po ładnej asyście Natalii Stasikowskiej, bramkę zdobyła Monika Płóciennik.

Wojciech Pawłowski, trener Hydrotrucku o meczu

Radomianki cofnęły się do obrony po zdobyciu gola, ale błędu w defensywie na szczęście nie popełniły. Wszystko rozstrzygnęło się w 80 minucie. Chwilę wcześniej na boisku pojawiła się Jlita Mazurkiewicz i strzałem z dystansu kompletnie zaskoczyła bramkarkę z Myślenic i zrobiło się 2:0.
W 89 minucie jedna z zawodniczek Respektu dostała drugą żółtą kartkę i rywalki kończyły mecz w osłabieniu.