SzS
Radość była zauważalna, ale większej euforii w Prochu nie było widać
Radość była zauważalna, ale większej euforii w Prochu nie było widać Sylwester Szymczak
Po dwuletniej przerwie, piłkarze Prochu Pionki wracają do czwartej ligi Barażowe zmagania z Olimpią Warszawa wygrali w niecodziennych okolicznościach, mimo, że w dwumeczu, nie wygrali ani razu, nie zdobyli też żadnej bramki.

We wtorek w Warszawie rozegrany został rewanżowy mecz barażowy. Olimpia podejmowała Proch Pionki. W pierwszym meczu to "Olimpijczycy" wygrali 1:0 i przed rewanżem byli w lepszej sytuacji. Kilka godzin przed meczem do obu drużyn dotarła informacja, że wynik spotkania zweryfikowano na 0:3 dla Prochu. W ekipie Olimpii zagrał nieuprawniony zawodnik, który powinien pauzować za nadmiar kartek.

Olimpia musiała wygrać co najmniej 3:0, aby doprowadzić do dogrywki. Zdobyła bramkę po rzucie karnym już na początku spotkania. Potem obie drużyny miały swoje okazje, ale Proch nie wypuścił już z rąk takiej szansy.
Po meczu widać było radość na twarzach piłkarzy z Pionek, ale specjalnej euforii nie było. Piłkarze podziękowali kibicom, pogratulowali też przeciwnikowi zwycięstwa.

- Oczywiście, że lepiej byłoby wygrac na boisku. Teraz trzeba zrobić wszystko, aby poprawić grę, bo to co widzieliśmy, nie wyglądało najlepiej - mówił po meczu trener Robert Rogala.