Zwycięstwo KKP Korona Kielce w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych. Pokonali Resovię!

Saw
KKP Korona pokonał Resovię Rzeszów
KKP Korona pokonał Resovię Rzeszów Sławomir Stachura
W meczu Centralnej Lidze Juniorów Młodszych do lat 17 KKP Korona Kielce pokonał Resovię Rzeszów 1:0 (1:0). Podopieczni trenera Mikołaja Pełki rozegrali doskonały mecz i wygrali z liderem z Rzeszowa. Zwycięską bramkę zdobyli tuż przed przerwą.

KKP Korona Kielce - Resovia Rzeszów 1:0 (1:0)
Bramka:
Beniamin Ganczarski 40.
KKP Korona: Drej - Klapa, Dziedzic, Dziubek, Cukrowski - Górski (50. Smerdzyński), R. Turek (78. Sobura), K. Turek (63. Kośmicki), Rybus (67. Filipowicz) - Szelągowski (80. Żądło), Ganczarski (55. Tomczyk).

Podopieczni trenera Mikołaja Pełki rozegrali doskonały mecz i zasłużenie wywalczyli komplet punktów. Jedyny gol padł w ostatniej minucie pierwszej połowy, gdy Daniel Szelągowski dograł piłkę do Deniamina Ganczarskiego, a ten wpakował ją do bramki.

- Zagraliśmy doskonale pod względem taktycznym. Wielkie brawa dla chłopaków - cieszył się trener Mikołaj Pełka.

Materiał oryginalny: Zwycięstwo KKP Korona Kielce w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych. Pokonali Resovię! - Echo Dnia Świętokrzyskie