Zwycięstwo Korony z Jagiellonią w Białymstoku w Centralnej Lidze Juniorów!

Sławomir Stachrua
Zwycięską bramkę dla Korony zdobył Piotr Pierzchała w 87 minucie meczu
Zwycięską bramkę dla Korony zdobył Piotr Pierzchała w 87 minucie meczu Sławomir Stachura
W zaległym meczu 20 kolejki Centralnej Ligi Juniorów do lat 19, Korona wygrała w Białymstoku z Jagiellonią 1:0. Kielczanie awansowali na pozycję wicelidera!

Jagiellonia Białystok – Korona Kielce 0:1 (0:0)**Bramka: **Piotr Pierzchała 87 minuta

Korona: Osobiński - Wosja, Bartosiak, Czerwiak, Mazurek - Długosz (89. Janiczak), Jopkiewicz, (73. Gromulski), Dziubek, Piróg (58. Szałas) - Rogula (73. Karegulewicz), Pierzchała.

Korona powinna to spotkanie na szczycie rozstrzygnąć już w pierwszej połowie, gdyż miała wiele okazji.
- Posiadaliśmy przed przerwą wielką przewagę, okazje mieli Pierzchała, Rogula i Długosz, ale żadnej nie udało się wykorzystać. W drugiej części mecz się wyrównał, ale też mieliśmy okazje. Wykorzystaliśmy tylko jedną gdy w 87 minucie Kamil Kargulewicz idealnie dograł do Piotrka Pierzchały, a ten strzelił nie do obrony – ocenił Marek Mierzwa, trener Korony.

Trener Mierzwa cieszył się po meczu z postawy swojej drużyny i z wyniku.

Wygraliśmy i awansowaliśmy na drugie miejsce w tabeli, a mamy jeszcze jeden mecz zaległy – stwierdził Mierzwa.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Kamil Stoch zdobył kryształową kulę Pucharu Świata. ZOBACZ

Mocna delegacja Wisły! Jedenastka 28. kolejki Ekstraklasy

Najbardziej wartościowi polscy piłkarze [TOP 20]

Zimowe igrzyska Pjongczang 2018 - NAJLEPSZE ZDJĘCIA

Materiał oryginalny: Zwycięstwo Korony z Jagiellonią w Białymstoku w Centralnej Lidze Juniorów! - Echo Dnia Świętokrzyskie