Mecz Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie...

Mecz Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 23. kolejka
2018-04-11 17:00

Wigry Suwałki

1

Puszcza Niepołomice

0

• Koniec spotkania! Wigry zwyciężają 1:0, chociaż bramek w tym spotkaniu mogło być znacznie więcej.

• Jeszcze żółta kartka dla Radeckiego.

• Ostatnia zmiana w zespole Wigier. Piekarski w miejsce Pilipczuka.

• Cztery minuty dolicza sędzia. Gospodarzy grają już na czas.

• Druga zmiana w Wigrach. Kwaśniewski w miejsce Klimali.

• Żółta kartka dla Bogusza.

• Spychała w dogodnej okazji trafia w bramkarza rywali! Kolejna zmarnowana szansa, Wigry mogły prowadzić kilkoma golami.

• Wigry dalej próbują! Kolejny strzał i piłka minimalnie minęła bramę gości.

• Wigry próbują postawić kropkę nad "i". Teraz Iorga przegapił okazję na doskonałe otwierające podanie do kolegi z drużyny, a mogło być bardzo groźnie.

• Puszcza atakuje i będzie jeszcze groźnie. Teraz Zoch broni strzał Orłowskiego!

• ... a Zawadzki w miejsce Drzazgi.

• Trener gości nie czeka z kolejnymi zmianami. Ryndak za Stefanika...

• Zmiata także w Wigrach. Obst w miejsce Rybickiego.

• Szybka reakcja trenera Puszczy. Na boisku Żurek w miejsce Domańskiego.

• Goool! Wigry na prowadzeniu! Po wrzutce z rzutu rożnego Remisz wepchnął piłkę do bramki!

• Ponownie uderzał Klimala, ale tym razem obok bramki. Wigry coraz groźniej!

• Wydawało się, że będzie 1:0 dla gospodarzy, ale Klimala, który pokonał bramkarza Puszczy, był na spalonym.

• W ataku znowu Puszcza. Dobre podanie do Drzazgi, ale ten nie zdołał przyjąć piłki.

• Żółta kartka dla Bartkowa.

• Dalej w ataku Puszcza. Tym razem strzał piłkarza goście nie był w stanie pokonać Zocha.

• Znowu niepewna gra Zocha na początku połowy. Ponownie jednak Puszcza nie wykorzystała błędu bramkarza gospodarzy.

• Początek drugiej połowy. Czekamy na gole!

• Koniec pierwszej połowy. Na razie bez goli, mimo kilku okazji.

• I trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Domański leży na murawie, kolejna przerwa w grze, zapewne sędzia doliczy kilka minut.

• Wrzutka Radeckiego w pole karne i piłkę wyłapuje Staniszewski.

• Żółta kartka dla Stępnia za faul, po którym rywal chwilę dochodził do siebie.

• Iorga ostro powstrzymany przez przeciwnika, potrzebuje pomocy medycznej. Mamy przerwę w grze.

• To była doskonała okazja, ale mający dużo miejsca Klimala nie zdołał oddać strzału.

• Długie podania i proste rozwiązania. Do tego trochę kopaniny. Tak wygląda obraz gry w ostatnich minutach.

• Puszcza próbuje swojej szansy ze stałego fragmentu. Wrzutka w pole karne z rzutu wolnego, ale radzą sobie gospodarze.

• Wigry coraz groźniej! Kolejna akcja i strzał tuż obok słupka.

• Przez chwilę poza boiskiem przebywał Spychała, który oberwał piłką po strzale Stefanika.

• Stefanik przylutował, ale piłka po drodze trafiła w jednego z piłkarzy Wigier, niemal go nokautując.

• Dośrodkowanie z wolnego, główka i dobrze interweniuje Zoch, rehabilitując się za wcześniejsze błędy.

• Faul Spychały, żółta kartka i rzut wolny dla Puszczy.

• Kolejna okazja gospodarzy, tym razem po stałym fragmencie gry. Po wrzutce radzi sobie jednak bramkarz Puszczy.

• Doskonała okazja Patryka Klimali! Wziął rywala na plecy i oddał celny strzał, z którym poradził sobie jednak golkiper Puszczy.

• Na razie bez fajerwerków w Suwałkach. Najgroźniejsze akcje po błędach, niewiele groźnie skonstruowanych ataków.

• Spokojniej po nerwowych momentach pod bramką Wigier. Defensywa wyręcza bramkarza.

• Ależ elektryczny jest dzisiaj Zoch! Drugie podanie niemal do rywala w ciągu paru minut i ponownie Orłowski nie wykorzystuje szansy, trafiając w słupek!

• Groźnie pod bramką Wigier po błędzie Zocha. Jego złe zagranie umożliwiło przechwyt, szybko zamieniony na doskonałą okazję. Po wrzutce w pole karne napastnik Puszczy jednak chybia!

• Mateusz Żyro został wykoszony przez rywala. Brzydko to wyglądało, ale według arbitra wejście nie zasługiwało na kartkę.

• Jak na razie oglądamy typowe, pierwszoligowe widowisko. Mało efektownych zagrań, sporo szarpaniny.

• Od ataków rozpoczynają gospodarze. Iorga próbował sam namieszać w polu karnym, ale pogubił się w indywidualnej akcji.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• Rezerwa Puszczy: Mleczko, Czarny, Ryndak, Mikulec, Zawadzki, Żurek, Lepiarz

• Rezerwa Wigier: Węglarz, Świątek, Jurkowski, Kwaśniewski, Obst, Piekarski, Gużewski

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Wigier Suwałki z Puszczą Niepołomice. Dzisiaj pierwsza liga nadrabia zaległości. Spotkanie w Suwałkach pierwotnie miało się odbyć 23 marca.

ma

Gazeta Współczesna

Mecz Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice ONLINE. Wigry Suwałki w środę (godz. 17) w zaległym spotkaniu podejmą Puszczę Niepołomice. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice ONLINE

Jeszcze dwa mecze (środowy z Puszczą Niepołomice i sobotni na wyjeździe z Odrą Opole) i suwalczanie zakończą bardzo intensywny okres. Od 31 marca rozegrali już trzy spotkania: wygrane na wyjeździe z Rakowem Częstochowa i Stomilem Olsztyn oraz ostatnia porażka 0:2 u siebie z GKS Katowice.

– To kwestia dobrego przygotowania, ale fizycznie wyglądamy dobrze. Wykorzystujemy praktycznie każdy moment na regenerację. Nawet w tym ostatnim przegranym spotkaniu z GKS do końca walczyliśmy, biegaliśmy. Także o to, czy wytrzymamy kondycyjnie jestem spokojny – twierdzi Artur Skowronek, trener Wigier.

Puszcza to teoretycznie o wiele słabszy zespół niż GKS Katowice, czy Miedź Legnica, czyli drużyny z którymi Wigry przegrały na wiosnę. Dzisiejszy rywal suwalczan po przerwie zimowej zanotował tylko remis i trzy porażki. Na tle wiosennych dokonań Wigier (cztery wygrane i dwie porażki) to bardzo skromny dorobek. Zdecydowanie lepiej zespół ten spisywał się jesienią. Między innymi Puszcza wygrała 2:1 u siebie z Wigrami.

– Zarówno jesienią jak i teraz siłą Puszczy są stałe fragmenty gry – twierdzi Skowronek. – W meczu z nami jedną z bramek dla nich zdobył Dawid Ryndak po wyrzucie piłki z autu. Mają bardzo szeroki wachlarz opracowanych zagrywek przy rzutach wolnych, rożnych, czy wyrzutach z autu. Tak więc będziemy musieli być bardzo skoncentrowani przy takich sytuacjach, aby nie dać się zaskoczyć.

Oprócz przechodzących rehabilitację Karola Mackiewicza i Pawła Olszewskiego oraz Roberta Dadoka, który niedawno przeszedł artroskopię łąkotki, Skowronek będzie miał wszystkich zawodników do dyspozycji.

– Siedmiu zawodników jest zagrożonych otrzymaniem kartki wykluczającej, ale tym będziemy się martwić jak tymi kartkami zostaną ukarani – mówi szkoleniowiec, który już doszedł do porozumienia z zarządem klubu w sprawie przedłużenia kontraktu do końca następnego sezonu. – Zarząd klubu i ja jesteśmy zadowoleni ze współpracy i cieszę się, że dalej będę mógł być w Wigrach.

Mecz Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Spotkanie Wigry - Puszcza nie będzie transmitowane w telewizji. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl.