Mecz Gruzja - Czechy online. Debiutant powalczy o pierwsze...

Mecz Gruzja - Czechy online. Debiutant powalczy o pierwsze punkty na Euro. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja tv na żywo

Euro 2024, Grupa F
2024-06-22 15:00

Gruzja

1

Czechy

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego weekendu.

• Koniec meczu! Gruzja remisuje z Czechami 1:1 i oba zespoły wciąż mają szanse na awans do 1/8 finału.

• To była piłka meczowa dla Gruzji! Znakomity kontratak zakończony nieudanym uderzeniem! Ten mecz powinien zakończyć się zwycięstwem Gruzji!

• Giorgi Koczoraszwili ukarany żółtą kartką.

• Matej Jurasek uderzył z dystansu, spokojnie interweniował Giorgi Mamardaszwili.

• Czesi próbują atakować, ale biją głową w mur pod koniec spotkania.

• Do podstawowego czasu gry doliczone co najmniej 5 minut.

• Ostatnia zmiana u Gruzinów. Giorgi Kwilitala zastąpił Georgesa Mikautadze.

• Kontratak Gruzji zakończony wywalczeniem rzutu rożnego.

• Anri Mechabiszwili ukarany żółtą kartką.

• Natomiast Giorgi Gvelesiani zmienił Solomona Kwerkwelię.

• Dwie zmiany w reprezentacji Gruzji. Saba Lobjanidze zastąpił Chwiczę Kwaracchelię

• Giorgi Gvelesiani ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Natomiast Petr Sevcik zastąpił Davida Juraska.

• Dwie roszady w ekipie Czech. Antonin Barak zmienił Lukasa Provoda

• Tomas Soucek ukarany żółtą kartką.

• Próba kontrataku Gruzji, Chwicza Kwaracchelia nie zdążył do podania.

• Znakomita wrzutka w pole karne Gruzji. Mojmir Chytil minimalnie spóźnił się z uderzeniem.

• Czesi przeważają, ale nie potrafią ponownie pokonać gruzińskiego bramkarza.

• Czesi przycisnęli rywali, chcą wywalczyć zwycięstwo w Hamburgu.

• Uraz Patricka Schicka uniemożliwił mu dalszą grę. Za snajpera reprezentacji Czech wchodzi Mojmir Chytil.

• Giorgi Mamardaszwili z kolejną fantastyczną interwencją! Uderzał Matej Jurasek.

• W polu karnym Gruzji upadł jeden z Czechów, ale arbiter nie zdecydował się sięgnąć po gwizdek.

• Natomiast Luka Lochoszwili zmienił Giorgiego Citaiszwiliego.

• Dwie zmiany w zespole Gruzji. Giorgi Czakwetadze zastąpił Zuriko Dawitaszwiliego

• Wrzutka z narożnika boiska trafiła na głowę Ondreja Lingra, ten uderzył w słupek, ale piłka trafiła dla Patricka Schicka, który umieścił ją w siatce z bliskiej odległości.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Patrick Schick doprowadza do wyrównania!!!

• Znakomity kontratak Gruzji, ale w decydującym momencie Anri Mechabiszwili fatalnie spudłował.

• Natomiast Ondrej Lingr zmienił Adama Hlożka.

• Dwie zmiany w reprezentacji Czech. Matej Jurasek zastąpił Vaclava Cerny'ego

• Tomas Holes ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie w pole karne Gruzji, ale Patrick Schick nie dał rady oddać strzału.

• Zakotłowało się w polu karnym Czechów. Jednak ci wyszli z opresji obronną ręką.

• David Jurasek ukarany żółtą kartką.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę Volksparkstadion. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Gruzja prowadzi z Czechami 1:0.

• W odpowiedz Patrick Schick! Świetna interwencja gruzińskiego bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Georges Mikautadze daje prowadzenie reprezentacji Gruzji!

• Rzut karny dla Gruzinów!

• Sędzia biegnie do monitora VAR! Możliwe zagranie ręką czeskiego piłkarza

• Guram Kashia stanął przed stuprocentową szansą na zdobycie bramki! Z bliskiej odległości trafił wprost w bramkarza!

• Do pierwszej połowy doliczone co najmniej 2 minuty.

• Nieudana wrzutka w pole karne Czechów.

• Gruzini wywalczyli rzut wolny blisko pola karnego Czechów.

• Lukas Provod ukarany żółtą kartką.

• Zagranie w pole karne Czechów - pewnie interweniuje bramkarz.

• Guram Kashia ukarany żółtą kartką po niebezpiecznym wejściu w rywala.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego - bez zagrożenia.

• Anri Mechabiszwili znalazł się z piłką w polu karnym Czechów, ale wywalczył tylko rzut rożny.

• Gruzja rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

• Nieco spokojniejszy fragment meczu. Gruzja stara się oddalać grę od własnego pola karnego.

• Kolejne zagrożenie pod gruzińską bramką. Vaclav Cerny nie trafił w piłkę z najbliższej odległości!

• Adam Hložek wpakował piłkę do siatki, ale zagrał ręką i arbiter Daniel Siebert trafienia nie uznał!

• Kolejny ostry faul, tym razem bez żółtej kartki.

• Vladimir Coufal ukarany żółtą kartką po ostrym faulu w środku pola.

• Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez Czechów.

• Kolejna wrzutka w gruzińskie pole karne i skuteczna interwencja bramkarza.

• Lukas Provod pokusił się o strzał z dystansu, ale piłka po odbiciu się od rywala, trafiła wprost w ręce bramkarza.

• Ofensywna akcja reprezentacji Gruzji, jeden z zawodników upadł w "szesnastce", ale arbiter nie zdecydował się użyć gwizdka.

• Gruzini próbują utrzymać się przy piłce, na razie są w dużych opałach.

• Dłuższa akcja Czechów, ale piłka wylądowała w rękach gruzińskiego bramkarza.

• Na razie bardzo intensywne spotkanie w Hamburgu. Oba zespoły narzuciły wysokie tempo meczu.

• Kolejna akcja Czechów, ale ponownie skutecznie rywale.

• Zakotłowało się w polu karnym Gruzji. Dwukrotnie świetnie interweniował Giorgi Mamardaszwili!

• Zaczynamy mecz Gruzja - Czechy!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie Volksparkstadion w Hamburgu. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Arbitrem głównym będzie Niemiec Daniel Siebert. Na liniach pomagać mu będą rodacy Jan Seidel i Rafael Foltyn natomiast sędzią technicznym będzie Bośniak Irfan Peljto. System VAR obsługiwać będą Niemiec Marco Fritz, Anglik David Coote oraz Holender Pol van Boekel.

• Natomiast oto zestawienie reprezentacji Czech:

• Oto skład reprezentacji Gruzji:

• Czechy mogą czuć niedosyt, bo decydującą bramkę z Portugalią straciły w doliczonym czasie gry. W meczu z Gruzją będą faworytem, ale przeciwnicy pokazali, że nie można ich lekceważyć. Mecz Gruzja - Czechy zapowiada się bardzo interesująco i zwycięstwo którejś z ekip, może znacznie przybliżyć ją do awansu do fazy pucharowej Euro 2024.

• Obie reprezentacje po swoich pierwszych meczach na turnieju mają po zerowym dorobku punktowym, jednak zarówno Gruzini, jak i Czesi zaprezentowali się bardzo dobrze przeciwko dużo wyżej notowanym rywalom. Dla Gruzji to będzie dopiero drugi mecz w historii mistrzostw Europy. Pierwszą zdobytą bramkę już mają, teraz przyjdzie czas na pierwszy punkt, lub pierwsze zwycięstwo.

• Witamy serdecznie! W meczu drugiej kolejki fazy grupowej Euro 2024 w grupie F najpierw zagrają zespoły, które jeszcze nie zdobyły punktów na tym turnieju. Na relację na żywo z meczu Gruzja - Czechy zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Mecz Gruzja - Czechy.

Mecz Gruzja - Czechy. ©Abedin Taherkenareh / PAP / EPA

Mecz Gruzja - Czechy będzie będzie pierwszym sobotnim meczem na Euro 2024. Gruzini w swoim debiucie na mistrzostwach Europy zaprezentowali się bardzo dobrze, ale nie udało im się zdobyć punktów. Teraz do efektownej gry będą chcieli dołożyć także wynik. Zapraszamy na relację LIVE z meczu Gruzja - Czechy. Początek o godzinie 15:00!

Mecz Gruzja - Czechy online. Debiutant znowu zachwyci?

Przewidywane składy na mecz Gruzja - Czechy

• Gruzja: Mamardashvili - Kakabadze, Kverkvelia, Kashia, Dvali, Shengelia - Kochorashvili, Chakvetadze, Kvaratskhelia - Mikautadze, Zivzivadze.
  • Czechy: Staněk - Holeš, Hranáč, Krejčí - Coufal, Barák, Souček, Provod, Douděra - Chytil, Schick.

Gruzja - Czechy w telewizji

Transmisję z meczu Gruzja - Czechy od godziny 15:00 będzie można obejrzeć na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Spotkanie z Volksparkstadion w Hamburgu skomentują Michał Zawadzki i Kazimierz Węgrzyn. Studio przedmeczowe w TVP Sport i internecie rozpocznie się już o godzinie 13:00. Gośćmi Macieja Kurzajewskiego będą Filip Kapica (Eleven Sports), Łukasz Trałka, Tomasz Kłos oraz Marcin Parzuchowski (analiza).

Gruzja - Czechy w internecie. Stream online, live

Dostęp do bezpłatnego streamu z meczu Gruzja - Czechy w aplikacji TVP Sport oraz na stronie internetowej sport.tvp.pl. W internecie będzie można wybrać między komentarzem polskim, a angielskim. W anglojęzycznej wersji mecz skomentują Tony Jones oraz David Prutton.