Fortuna 1. Liga. ŁKS Łódź - Wisła Kraków ONLINE. Szlagier na zapleczu. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

3

Wisła Kraków

2

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu. Dobranoc!

• Za tydzień ŁKS Łódź pojedzie do Niepołomic na mecz z Sandecją Nowy Sącz, natomiast Wisła Kraków w kolejnym niezwykle ważnym meczu zmierzy się z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

• Dzięki temu zwycięstwu ŁKS jest już bardzo blisko bezpośredniego awansu do PKO Ekstraklasy, natomiast Wisła Kraków powoli będzie musiała przestawiać swoje nastawienie na walkę w barażach, w których wszystko jest możliwe.

• Koniec meczu w Łodzi! ŁKS wygrywa z Wisłą Kraków 3:2!

• Mateusz Młyński popędził lewą stroną boiska, ale gracz Wisły Kraków łatwo stracił piłkę.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Vullnet Basha ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

• James Igbekeme zdecydował się na strzał z dystansu, ale posłał piłkę wysoko w trybuny.

• Wisła Kraków wciąż napiera, ale robi to chaotycznie, nie potrafi dojść z piłką pod pole karne gospodarzy.

• Natomiast Stipe Jurić pojawił się w miejsce Bartosza Szeligi.

• Teraz dwie zmiany w ŁKS-ie Łódź. Damian Nowacki zmienił Michała Trąbkę

• James Igbekeme ukarany żółtą kartką.

• Natomiast Konrad Gruszkowski pojawił się w miejsce Bartosza Jarocha.

• Dwie kolejne zmiany w Wiśle Kraków. Michał Żyro zmienił Angela Rodado

• Znowu Mateusz Kowalczyk popędził lewą stroną boiska, ale niedokładnie dograł do Bartosza Szeligi, który nie był w stanie już oddać strzału.

• Wisła Kraków coraz śmielej atakuje bramkę gospodarzy. Widać, że nie chce przegrać tego meczu.

• Zmiana także w ŁKS-ie Łódź. Maciej Śliwa pojawił się w miejsce Pirulo.

• Wymuszona zmiana w Wiśle Kraków. Kacper Duda zmienił kontuzjowanego Mikiego Villara.

• Miki Villar ma problemy zdrowotne i potrzebuje pomocy medycznej.

• Mateusz Kowalczyk odebrał piłkę w środku pola i kapitalnie zagrał prostopadle do Bartosza Szeligi, który jednak w znakomitej sytuacji przegrał pojedynek z bramkarzem Wisły!

• Kamil Dankowski zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył niecelnie.

• Żółta kartka dla gracza Wisły Kraków. Ukarany Igor Łasicki.

• Natomiast Vullnet Basha pojawił się w miejsce Sergio Benito.

• Dwie zmiany w Wiśle Kraków. Mateusz Młyński zmienił Tachiego

• Wisła Kraków coraz bardziej naciska, ale na razie piłkarze "Białej Gwiazdy" nie potrafią poważnie zagrozić bramce rywali.

• Nacho Monsalve ukarany żółtą kartą za ostry faul w środku pola.

• W odpowiedzi Milan Spremo próbował wrzucić z lewej strony, ale zrobił to fatalnie.

• Dośrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne ŁKS-u zupełnie bez zagrożenia.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego, Michał Mokrzycki dostał piłkę w polu karnym Wisły, dograł w pole bramkowe, gdzie był Bartosz Szeliga, który wpakował piłkę z bliskiej odległości do pustej już bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! ŁKS znowu na prowadzeniu po bramce Bartosza Szeligi!!!

• Po oskrzydlającej akcji gospodarzy będziemy mieli rzut rożny dla ŁKS-u.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły zupełnie bez zagrożenia.

• Kamil Dankowski także z napomnieniem.

• Bartosz Jaroch ukarany żółtą kartką za spięcie w środku pola.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu imienia Władysława Króla w Łodzi. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Łodzi. Do przerwy kapitalny mecz i remis 2:2.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Żółta kartka dla Michała Trąbki po faulu w środku pola.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Pirulo pewnie wykorzystuje "jedenastkę" i ŁKS znowu z remisem!

• Rzut karny dla ŁKS-u Łódź po faulu Josepha Colleya!

• Luis Fernandez wpadł w pole karnego gospodarzy z lewej strony boiska, wymienił piłkę z partnerem i oddał zaskakujący strzał, z którym nie poradził sobie Aleksander Bobek!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Luis Fernandez także ma dzisiaj swoją bramkę i Wisła Kraków już prowadzi!!!

• Wisła Kraków przejęła inicjatywę i od dłuższego czasu utrzymuje się przy piłce. ŁKS nie może poradzić sobie z dobrze wyszkolonymi technicznie graczami Wisły.

• Michał Trąbka uderzył z dystansu, ale piłka powędrowała obok bramki gości.

• Angel Rodado został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Po wrzutce w pole karne ŁKS-u próbował interweniować Aleksander Bobek, jednak wpadł w swojego kolegę z zespołu, wypuścił piłkę, do której dopadł Angel Rodado i wpakował ją do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Wisła Kraków doprowadza do wyrównania po trafieniu Angela Rodado!!!

• Zrobiło się gorąco pod bramką ŁKS-u, podanie w pole bramkowe do Sergio Benito, który upadł na murawę! Jednak arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

• Kolejna próba strzału z dystansu, tym razem w wykonaniu Jamesa Igbekeme, ale wykonanie podobne jak wcześniej.

• Sergio Benito uderzył z dystansu, ale piłka powędrowała obok bramki gospodarzy.

• Kolejne podanie w pole karne Wisły, ale tym razem skutecznie interweniował bramkarz.

• Pirulo zdecydował się na strzał z połowy boiska, jednak piłka minęła bramkę gości.

• Luis Fernandez uderzył z dystansu, ale nie trafił w światło bramki gospodarzy.

• Znakomity kontratak ŁKS-u Łódź, Piotr Janczukowicz popędził na bramkę Wisły, minął obrońcę i przytomnym uderzeniem pokonał bramkarza gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Piotr Janczukowicz otwiera strzelanie w Łodzi!!!

• Zakotłowało się w polu karnym ŁKS-u! Jeden z graczy gości dostał piłkę w polu karnym rywali, a próbujący wybić piłkę Kamil Dankowski trafił w poprzeczkę własnej bramki!

• W odpowiedzi piłka zagrana w pole karne Wisły, ale tym razem żaden z graczy gospodarzy nie dopadł do piłki.

• Krótkie rozegranie rzutu wolnego, prostopadłe podanie, ale Aleksander Bobek pierwszy dopadł do piłki.

• Ostry faul w środku pola Kamila Dankowskiego i Wisła będzie miała rzut wolny.

• Pierwsze dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale żaden z graczy Wisły nie dopadł do piłki.

• Pierwsze prostopadłe podanie w okolice pola karnego ŁKS-u, ale skutecznie interweniował jeden z obrońców.

• Zaczynamy pojedynek ŁKS-u z Wisłą!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na wypełnionym po brzegi stadionie w Łodzi! Za chwilę rozpoczniemy hit 30. kolejki Fortuna 1. Ligi!

• Natomiast oto zestawienie Wisły Kraków:

• Tak prezentuje się skład ŁKS-u Łódź:

• Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie międzynarodowy arbiter Daniel Stefański z Bydgoszczy. Ten sędzie w tym sezonie raz prowadził mecz Fortuna 1. Ligi. We wrześniu zeszłego roku Stal Rzeszów niespodziewanie wygrała u siebie z Wisłą Kraków 2:1. Warto odnotować, że Daniel Stefański jesienią prowadził dwa mecze fazy grupowej Ligi Europy oraz po jednym spotkaniu eliminacji Ligi Mistrzów i Ligi Konferencji Europy.

• Jesienne starcie obu drużyn zakończyło się remisem 2:2. Do przerwy to "Biała Gwiazda" prowadziła różnicą dwóch bramek po trafieniach Bartosza Jarocha i Luisa Fernandeza, ale w drugiej odsłonie meczu bramki Nacho Monsalve i Ruisa Pirolu sprawiły, że oba zespoły musiały podzielić się punktami.

• Natomiast ŁKS Łódź w pięciu ostatnich meczach wygrał tylko dwa razy i to z dużo gorszymi od siebie Chojniczanką Chojnice i Podbeskidziem Bielsko-Biała. W poprzedni weekend łodzianie niespodziewanie przegrali w Sosnowcu z ŁKS-em 0:1.

• Do pewnego momentu Wisła Kraków świetnie spisywała się tej wiosny. Jednak w ostatnich czterech meczach "Biała Gwiazda" poniosła aż dwie porażki, z Puszczą Niepołomica i Ruchem Chorzów. Dzisiaj czeka ją kolejne starcie z zespołem czołówki i naprawdę ciężko wytypować faworyta.

• Dzisiejsze spotkania na stadionie imienia Władysława Króla w Łodzi może okazać się kluczowe w walce o bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy. Przed tym spotkaniem ŁKS Łódź jest liderem tabeli z przewagą trzech punktów nad drugim Ruchem Chorzów. Dwa "oczka" mniej od "Niebieskich" ma Wisłą Kraków, która w przypadku dzisiejszego zwycięstwa może zamieszać w czołówce i zminimalizować niemal do zera margines błędu dla rywali. Natomiast gdyby to łodzianie dzisiaj wygrali, zdecydowanie przybliżyliby się do bezpośredniego awansu, a "Biała Gwiazda" mogłaby znacznie oddalić się od tego i musiałaby zacząć myślęc o barażach, które często są loterią, a wygrywają zespoły, które w akurat tym momencie są w lepszej formie.

• Stadion ŁKS-u Łódź będzie dzisiaj wypełniony po brzegi! Czekamy na niesamowitą atmosferę!

• Witamy serdecznie! W absolutnym hicie 30. kolejki Fortuna 1. Ligi ŁKS Łódź na własnym stadionie zmierzy się z Wisłą Kraków! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

©Andrzej Banaś

Fortuna 1. Liga. ŁKS Łódź - Wisła Kraków ONLINE. To prawdziwy szlagier na zapleczu. Do liderującego ŁKS-u przyjedzie trzecia w tabeli Wisła Kraków. "Biała Gwiazda" po zwycięstwie ma szansę utrzymać się na drugim miejscu - wszystko zależy od wyniku sobotniego meczu Ruchu Chorzów. Gdzie oglądać mecz ŁKS - Wisła Kraków na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Relacja LIVE od godziny 20:00 w GOL24.

Mecz ŁKS - Wisła Kraków ONLINE

Kibice Fortuna 1. Ligi na ten mecz zacierają ręce. Do Łodzi przyjedzie Wisła Kraków, a ten pojedynek to coś więcej niż zwykły mecz o trzy punkty. Obie drużyny celują w awans - ŁKS otwiera tabelę Fortuna 1.
Ligi, a "Biała Gwiazda" obecnie plasuje się na 3. lokacie. Gospodarze są jednak podrażnieni ostatnią wpadką w Sosnowcu i porażką z miejscowym Zagłębiem 0:1. Wisła z kolei jest natchniona domową wygraną z Chojniczanką 3:0.

Podopieczni Kazimierza Moskala mają największe notowania do awansu. Przed rokiem ŁKS poległ w barażach, w tym sezonie nikt w Łodzi nie wyobraża sobie, by ŁKS nie zagrał w przyszłym roku w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wisła Kraków z kolei ma szansę na ekspresowy powrót na stadiony Ekstraklasy, po tym jak drużyna prowadzona wówczas przez Jerzego Brzęczka spadła do Fortuna 1. Ligi.

- Nie wyobrażam sobie, aby oba zespoły nie zechciały zagrać o pełną pulę. Ten mecz będzie inny niż spotkanie z jesieni (2:2 w Krakowie - red.). - mówił trener ŁKS-u Kazimierz Moskal.

- Absolutnie nie czeka nas łatwiejszy mecz. Można powiedzieć, że po prostu inny. Faktycznie ŁKS preferuje inny styl grania i na pewno bardzo lubi mieć piłkę, bardzo lubi atakować. Niesamowicie mocna faza przejściowa do ataku, na co na pewno będziemy musieli zwrócić uwagę - zaznaczył trener Wisły Radosław Sobolewski.

Arbitrem meczu ŁKS - Wisła Kraków będzie uznany sędzia międzynarodowy Daniel Stefański z Bydgoszczy. Pomagać mu na liniach będą Adam Kupsik, a także Michał Obukowicz. Radosław Trochimiuk będzie sędzią technicznym, a za technologię VAR odpowiadać będą Piotr Urban oraz Paweł Sokolnicki.

Przewidywane składy na mecz ŁKS - Wisła Kraków:

ŁKS: Bobek - Dankowski, Monsalve, Dąbrowski, Spremo - Szeliga, Mokrzycki, Kowalczyk, Pirulo, Trąbka - Jurić.
Wisła: Biegański - Jaroch, Colley, Łasicki, Moltenis – Tachi, Igbekeme, Duda, Fernandez, Villar – Rodado.

Mecz Górnik - Warta TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w Polsacie Sport i Polsat Box Go. Studio przedmeczowe rozpoczyna się o godz. 19:30. Pierwszy gwizdek o godz. 20:30. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:00 – zapraszamy!