B Stalowa Wola. Koniczynka rozgromiła Strażaka

kara, micz
W Sójkowej gospodarze zdobyli aż 10 goli
W Sójkowej gospodarze zdobyli aż 10 goli Archiwum
W grupie 1 Koniczynka Ocice nie dała żadnych szans Strażakowi Przyszów. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył grający prezes Marcin Ordon. W grupie 2 Czarni Sójkowa rozgromili Milenium Bieliny 10:0. 5 bramek zdobył Kobylarz. W grupie 3 Polonia Przędzel wysoko ograła Dębno.

Grupa 1

Złej passy wciąż nie może przełamać natomiast LKS Tarnowska Wola. W pojedynku u siebie z Płomieniem Trześń już prowadzili 1:0, ale w drugiej połowie dwa gole dla gości zdobył Tworek i Tarnowska Wola po raz kolejny musiała obejść się smakiem. Po wyrównanej pierwszej połowie KS Cygany wysoko pokonały LZS Furmany.

Koniczynka Ocice – Strażak Przyszów 6:1 (2:0) dla gospodarzy Ordon dwie, Gajda dwie, Lubera, Dudek;

Łęg Kopcie – Płomień Chmielów 1:0 (1:0);
KS Cygany – LZS Furmany 5:2 (2:2)
dla gospodarzy Durlak dwie, Wójcik, Skowroński, Ordon;

LKS Tarnowska Wola – Płomień Trześn 1:2 (1:0) Gil 40 - Tworek 56 i 86;

Junior Zakrzów – LZS Żabno 0:4 (0:1) Pikuła 9-karny, Kotwica 71 i 76, Gromadzki 85.

Pauza: Iskra Sobów.

Grupa 2

Huragan Zdziechowice ograł Kotową Wolę po golach Pokwapisza i Kapusty. Jagiełło Pilchów pokonał Jarugę Bieliniec 3:0. Dobrze pokazali się Grabowski i Sołtys.

Czarni Sójkowa - Milenium Bieliny 10:0 (6:0) Młynarski 3, 13, Kobylarz 10, 16, 18, 39, 89, Tomczyk 55, 66, Korzeń 86;

Kotowa Wola - Huragan Zdziechowice 1:3 (0:1) Rzeźnicki 65 - Dominik Pokwapisz 20, 55, Kapusta 75;

Jagiełło Pilchów - Jaruga Bieliniec 3:0 (2:0) Grabowski, Sołtys dwie;

Turbia - Wola Rzeczycka 0:2 (0:1) Stańkowski 1, Ernest Jaskowski 88;

Stalowa Wola - Orzeł Glinianka 2:0 (0:0) Tokarski 50, 75;

Majdan Zbydniowski - Kurzyna 1:2 (1:1) Dla gospodarzy strzelił Andrzej Myszka w 30 minucie.

Grupa 3

W meczu w Przędzelu Drzymała i Kluk zapisali na swoich kontach po dwa trafienia dla miejscowych. Wola Zarczycka nie dała szans Łukowej, świetnie na boisku prezentował się Dudzik - strzelca dwóch goli. Majdan Łętowski wygrał z Biedaczowem po celnym strzale Damiana Urbana.

Azalia Wola Zarczycka - Łukowa 3:1 (3:0) Dudzik 3, 42, Florek 41 - Kuchyt 79:

Polonia Przędzel - Jutrzenka Dębno 5:1 Dla gospodarzy strzelali: Jarosz 20, Drzymała 50, 85, Kluk 60, 75;

Tanew Harasiuki - Jodła Przychojec 3:1 (3:1) Waliłko dwie, Cieślak - samobójczy:

Kłyż Tarnogóra - Wólczanka Wólka Grodziska 1:2 (0:1) Gałdyś - karny 60 - Pytel 30 - wolny, Grzywna 55;

Orzeł Biedaczów - Majdan Łętowski 0:1 (0:1) Damian Urban 32;

Grabniak Hucisko - Orzeł Rudnik 2:2 (2:1) Blacha 15, Kruk 35 - Maciaszek 50, Konior 75;

Advit Łętownia - Jutrzenka Kopki 3:0 Szczerbaty, Pokrywka, Smycz.

Materiał oryginalny: B Stalowa Wola. Koniczynka rozgromiła Strażaka - Nowiny