Czwarta liga. Przegrana Nidy Pińczów z GKS w Nowinach. Gol Artura Karaska z rzutu karnego

W meczu 15 kolejki czwartej ligi świętokrzyskiej, podopieczni trenera Artura Jagodzińskiego, piłkarze Nidy Pińczów przegrali 1:3 z GKS w Nowinach.

GKS Nowiny - TS 1946 Nida Pińczów 3:1 (0:0),
1:0 Arkadiusz Krzymieński 59, 2:0 Mateusz Dziubek 87, 2:1 Artur Karasek karny 90, 3:1 Mateusz Sołtysiak 90+3.

Nowiny: Mech - Kwiatek, Ślefarski, Cichoń, Papka, Kuzincow, Matachowski (70 Sołtysiak), Szmalec, Wojtal (85 P. Szymonek), Krzymieński (70 Szewczyk), Dziubek.
Nida: Pałaszewski - Bandura, Zygan (75 Buczak), Ciacia, Garula - Wijas, Krzak, Brzezoń (70 Fitkowski), Majchrzak (30 Skowera), Szafraniec, Karasek.

W 59 minucie gospodarze krótko rozegrali rzut rożny. Mateusz Dziubek wrzucił piłkę w pole karne, gdzie Arkadiusz Krzymieński strzałem głową pokonał bramkarza Nidy. Tuż przed końcem meczu w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Mateusz Dziubek i strzałem głową pokonał bramkarza gości. W 90 minucie za faul gracza Nowin na Jakubie Buczaku, sędzia podyktował rzut karny i pińczowska drużyna zdobyła honorową bramkę. Szybko jednak podopieczni trenera Mariusza Ludwinka odpowiedzieli golem. Mateusz Dziubek zagrał w pole karne do Mateusza Sołtysika, a ten ustalił wynik spotkania.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]

Syn byłego piłkarza KSZO zginął w wypadku [ZDJĘCIA]

Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowa

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Materiał oryginalny: Czwarta liga. Przegrana Nidy Pińczów z GKS w Nowinach. Gol Artura Karaska z rzutu karnego - Echo Dnia Świętokrzyskie