Filip Mihaljević nie pomógł i Widzew przegrał hitowy mecz

Dariusz Piekarczyk
Filip Mihaljević
Filip Mihaljević Fot. Grzegorz Gałasiński
W 12. kolejce łódzkiej klasy okręgowej niepokonany dotychczas Widzew II Łódź doznał pierwszej porażki. Podopieczni trenera Jakuba Grzeszczakowskiego przegrali z wiceliderem tabeli Stalą Głowno 0:1 (0:0). Jedynego gola strzelił w 88 minucie Dawid Szymczak. Zespół z Głowna wygraną zadedykował zmarłemu w grudniu ubiegłego roku trenerowi Tomaszowi Szcześniakowi. Mimo porażki Widzew II nadal jest liderem tabeli, lecz ma tylko dwa punkty przewagi nad Stalą. Do końca rundy jesiennej tylko trzy kolejki.

W 60 minucie czerwoną kartą (druga żółta) upomniany został Marcel Gąsior z Widzewa II. Ponadto z kadry drugoligowej drużyny grali: Łukasz Zejdler, Adam Radwański, Filip Mihaljević, Patryk Wolański, Marcel Pięczek, Kamil Piskorski, Sebastian Zieleniecki, Michael Ameyaw, Christopher Mandiangu oraz Rafał Wolsztyński.