Bartosz Wartałowicz
Zobaczcie galerię zdjęć z meczu GKS Iwaniska - KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski. Więcej na kolejnych slajdach>>>>>Dorota Prokop
GKS Iwaniska przegrał 0:4 z rezerwami KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w 6 kolejce A klasy grupy 3. Zobacz zdjęcia z meczu.

Wysoka porażka GKS Iwaniska z rezerwami KSZO

GKS Iwaniska - KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 0:4 (0:0)
Bramki: Ilia Tymoszenko 53, 58, Paweł Zdyb 65, Bartosz Kaczor 81

Zobacz zdjęcia z tego spotkania

Beniaminek z Iwanisk po 6 kolejkach A klasy grupy 3 wciąż nie zanotował ligowego zwycięstwa - tym razem lepsi okazali się piłkarze drugiej drużyny KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Piłkarze rezerw KSZO przez pierwsze 45 minut nie mogli sforsować obrony GKS Iwaniska, ale w drugiej połowie zagrali koncertowo i zdobyli 4 gole. Dubletem popisał się Ukrainiec Ilia Tymoszenko. W składzie drugiej drużyny KSZO, prowadzonej przez trenera Marcina Wróbla wystąpili również piłkarze z pierwszego zespołu - Jarosław Lis, Paweł Zdyb czy Kacper Żebrowski.