Bartosz Wartałowicz
23-24 września gra A klasa grupa 3.
23-24 września gra A klasa grupa 3. Marcin Słoka
W dniach 23-24 września odbyła się 6 kolejka A klasy grupy 3. Oto wyniki i tabelę.

Grała A klasa grupa 3. 23-24.09. LZS Samborzec zremisował po emocjonującym spotkaniu z OKS Opatów

LZS Samborzec- OKS Opatów 4:4 (0:4)
Bramki: Rafał Kaśniewski 39, Piotr Mazur 88, Hubert Kowalski 90+1 z karnego, Łukasz Adamczyk 90+4 - Piotr Frańczak 10, 25, Jakub Łata 30, 35.

Gospodarze doprowadzili do wyrównania w niesamowitych okolicznościach. W pierwszej połowie goście z Opatowa zdobyli 4 bramki i roztrwonili tę przewagę w drugiej odsłonie. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry bramkę zza pola karnego zdobył Łukasz Adamczyk i mecz zakończył się remisem.

GKS Iwaniska - KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 0:4
Bramki: Ilia Tymoszenko 53, 58, Paweł Zdyb 65, Bartosz Kaczor 81

Po niesamowitym meczu z rezerwami Staru, drugi zespół KSZO pokonuje wysoko beniaminka z Iwanisk, który po 6 meczach ma zaledwie jeden punkt.

KS Tarłów- Koprzywianka Koprzywnica 4:2
Bramki: Sorbian, Dwojak, Dziewirz, Janicki dla KS Tarłów

GKS Świniary - Baszta Rytwiany 3:1

Marol Jacentów- Nidzianka Bieliny 1:2