Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Strzelaniny we Wrocławiu i Gdańsku. W meczu 13. kolejki...

Hity i kity sezonu 2012/13 w T-Mobile Ekstraklasie (GALERIA)

Strzelaniny we Wrocławiu i Gdańsku. W meczu 13. kolejki pomiędzy Śląskiem a Jagiellonią oglądaliśmy zwroty akcji, których nie powstydziłyby się boiska angielskiej Premier League. 58. minucie spotkania WKS prowadził już 3:0 i miał jednego piłkarza więcej na boisku. Jednak taka zaliczka nie wystarczyła wrocławianom do zwycięstwa. W osiem minut Jagiellonia dokonała niesamowitego comebacku i wywiozła z Wrocławia punkt.

Mecz 26. kolejki Lechia - Ruch dostarczył kibicom w Gdańsku podobnych emocji. Takiego scenariusza nie powstydziłby się sam Alferd Hitchcock. Osiem goli (w tym dwa dla Lechii w doliczonym czasie gry). Biało-zieloni nigdy wcześniej nie zaserwowali swoim fanom takich emocji.

Kadra reprezentacji Francji na Euro 2024 ogłoszona! Rywale Polaków sięgną po złoto?