Kibice Legii Warszawa licznie stawili się na stadionie Piasta. Zdjęcia kibiców gości

Rafał Musioł
Na stadionie Piasta pojawiło się około 1000 fanów Legii.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Marzena Bugała-Astaszow
Legię Warszawa wspierało w Gliwicach prawie tysiąc osób, które prowadziły pojedynek dopingowy z fanami gospodarzy. Zobaczcie zdjecia sektora gości.

Kibice Legii Warszawa dawno tak się nie ucieszyli z remisu, jak mialo to miejsce po meczu z Piastem w Gliwicach. Liderzy tabeli szczęśliwie uratowali bowiem punkt, chociaż przez całą drugą połowę grali w dziesiątkę, a już do przerwy przegrywali 0:1.

Fani ze stolicy, wsparci przez Zagłębie Sosnowiec, prowadzili mocny doping, podejmując rywalizację z kibicami Piasta. Podobnie jak oni, również reagowali bardzo emocjonalnie na wydarzneia, które miały miejsce na murawie.

W sumie na sektorze gości pojawiło się około tysiąca osób, które zobaczyły bardzo dobre widowisko.

Piast Gliwice - Legia Warszawa 1:1 (1:0)