Artur Kołacz
Archiwum
W grupie 1 klasy A Stalowa Wola efektownie wygrała Siarka II Tarnobrzeg. W grupie 2 przerwane zostało starcie Staromieszczanki Stare Miasto z Azalią Brzóza Królewska.

GRUPA 1

Zawodnicy Transdźwigu powiększyli swój bilans bramkowy. Przemysław Stąporski zdobył trzydziestą czwartą bramkę w bieżącym sezonie! Kolejne gole ustrzelił też Mirosław Kabata i ma ich już w sumie dziesięć.

– Lepszy wynik, niż gra, mamy pięciu nowych zawodników i widać jeszcze brak zgrania. Nie oczekujemy awansu za wszelką cenę, ale jeśli pojawi się szansa, to ją wykorzystamy – podsumował zawody Stanisław Wdowiak - prezes TS Transdźwig Stale.

TS Transdźwig Stale – LZS Zbydniów 4:1 (3:1)

Bramki: Kabata 40, 84, Dziuba 13, Stąporski 35 – samobójcza 34.

Stale: Jajko – Dudek (46 Walski), Stępień, Leptacz (88 Szlęzak), Stala, Papierz (85 Pluta), Rzepiela, Szlęk (66 Polit), Kabata, Dziuba (83 Pruś), Stąporski (46 Stybel). Trener Adam Mażysz.

Zbydniów: Fila – Ryba, Krysiak, M. Gumoliński, Mazur (66 K. Gumoliński), Szczygieł (70 Partyka), Pławiak, Kroker, Drozd, Górski, Podlasek. Trener Michał Gumoliński (grający).
Sędziował T. Myszka (Stalowa Wola). Widzów 150.

POZOSTAŁE WYNIKI: Jeziorak Chwałowice - KS Łęg Stany 4:1 (0:1) P. Oskroba 78, 85, A. Oskroba 50-karny, T. Środek 70 – D. Ryś 20; Kolejarz Knapy - LZS Jadachy 1:2 (0:1) A. Pałeczka 63 - K. Niedziałek 25, Kołodziej 90+1; KS Żupawa - KS Lasowiak Wola Baranowska 2:0 (1:0) Kozłowski 2, Duma 51; NZS Kępie Zaleszańskie - OKS Wielowieś 1:2 (0:0) Ł. Gorczyca 70 - M. Pietrucha 60-karny, 86; San Wrzawy - Wisan Skopanie 0:3 (0:1) M. Janusz 30, D. Furdyna 65, Kubisztal 81; WKS Zabrnie - Koniczynka Ocice 1:2 (1:1) K. Tys 38 – Maciągowski 43, Cebula 65; KS Czarni Lipa - Siarka II Tarnobrzeg 0:7 (0:1) Broź 3, Głaz 2, Dawidowicz 2.

GRUPA 2

W 17. kolejce tylko jedno ze spotkań zakończyło się remisem. Szczególnie gorąco było w meczu Staromieszczanki z Brzózą Królewską. Spotkanie zostało przerwane w 82 minucie po tym, jak zaatakowany został sędzia. Sprawa najprawdopodobniej zakończy się walkowerem i gospodarze zgarną 3 punkty.

Retman Ulanów - Sokół Hucisko 2:2 (2:1)

Bramki: Jarosław Wołoszyn 21,37 - Paweł Stępień 45, Kołodziej 59

Retman Ulanów: Tomczyk, T. Małek, K. Małek, S. Wołoszyn ż, Hasiak, Bąk, Koza ż (60 Iskra), Sarnikowski, G.Kudyba ż (75 P. Kudyba), Gumiela ( 67 Kargol ż), J. Wołoszyn. Trener: Artur Chyła

Sokół Hucisko: Siwiec ż, Mączka, Piotr Płachciak, Partyka ż, Sylwester Stępień, Dec ż, Ireneusz Stępień, Dominik Płachciak, Łukasz Stępień, Kołodziej ż, Paweł Stępień ż. Trener: Krzysztof Indycki

POZOSTAŁE WYNIKI: LZS Rzeczycka Długa - LKS Brzyska Wola 1:4 (0:1) Kapa 90 - Staroń 16, 81, Adrian Hacia 63, 78; Azalia Wola Zarczycka - Złotsan Kuryłówka 2:3 (1:1) Jędrek Sylwester 20, Kida 70 - Mazurkiewicz 34, Pietrycha 55 - karny, 66 Bucior; Francesco Jelna - Tanew Harasiuki 0:1 (0:1) Tomasz Pawlos 4; KS Sarzyna - Tanew Wólka Tanewska 2:0 (0:0) Grzegorz Paszek 66, Artur Łuczek 87; KP Podwolina - Podlesianka Podlesie 1:1 (1:0) Łukasz Chapuła 17 - Jan Marciniak 90+3; ŁKS Łowisko - SKS Galena Racławice 4:0 (0:0) Adam Kolano 48, Tomasz Olko 55, 60, Kamil Delekta 75;
Staromieszczanka Stare Miasto - Azalia Brzóza Królewska - mecz został przerwany w 82 minucie przez niesportowe zachowanie zawodników Brzózy Królewskiej wobec sędziego, po tym, jak podyktował on rzut karny dla Staromieszczanki.

POPULARNE NA NOWINY24/SPORT:

Polonia Przemyśl - Stal Sanok 1:1 [KIBICE]

Stal Rzeszów - Chełmianka Chełm 1:2 [ZDJĘCIA, KIBICE]

Piłkarska sobota na Podkarpaciu [WYNIKI, RELACJE]

Materiał oryginalny: Klasa A Stalowa Wola WYNIKI, klasa A Stalowa Wola grupa 1 WYNIKI, klasa A Stalowa Wola grupa 2 WYNIKI: Piłkarzom Azalii puściły nerwy - Nowiny