puch
Niewiele brakowało, aby w tej kolejce padły wyniki dwucyfrowe
Niewiele brakowało, aby w tej kolejce padły wyniki dwucyfrowe Archiwum
Kolejne imponujące zwycięstwo Siarki, która tym razem pokonała LZS Jadachy 8:1. Jeszcze lepiej poradziły sobie rezerwy Stali, rozbijając San 9:1. Rotunda miała szansę na pierwsze zwycięstwo, prowadząc ze Spartą do przerwy 1:0, ostatecznie jednak uległa gościom z Jeżowa.

LKS Ździary - Bukowa Jastkowice 3:1 (2:0)
Bramki:
Sobiło trzy – Brzeziński.

LZS: Paterek - Pachla, Machaj, Sałek - Urbanik, Łyp, Gruszczyk (60 Cupak), Cichoń, Kwiatkowski – R. Wojtas, Sobiło.

Bukowa: Majewski- Kotwica, Ożóg, Bartnik, Cichoń - Michał Partyka, J. Partyka, Brzeziński, Tofil, Golik – Kaczmarczyk.

Sędziowali: Grzegorz Kasprzyk oraz Mateusz Bełczowski i Krzysztof Wdowiak (Stalowa Wola).

Hat-trickiem w tym meczu popisał się Wojciech Sobiło, który przed przerwą wyprowadził drużynę LZS-u na dwubramkowe prowadzenie, a w II połowie dołożył jeszcze jedno celne trafienie. Dodatkowo doskonałą obroną wyróżnił się bramkarz gospodarzy, który wyczuł intencje zawodnika gości i nie dopuścił do tego, by Ździary straciły gola po rzucie karnym. Jedyną bramkę dla przyjezdnych z Jastkowic zdobył Łukasz Brzeziński.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Słowianin Grębów - Wisan Skopanie 1:0 (0:0)
Dziura 59,

Siarka II Tarnobrzeg – LZS Jadachy 8:1 dla gości: Wolan;

Stal Nowa Dęba - Olimpia SOLO Pysznica 2:0 (1:0) Serafin, Peret;

Retman Ulanów - Sokół Kamień 0:2 (0:0) Smusz, Socha,

LKS Brzyska Wola - Unia Nowa Sarzyna 1:3 (0:1) dla gospodarzy: Kruk,

Pogoń Leżajsk – Sokół Sokolniki 2:0 (0:0) Bubiłek 55-karny, Czarniecki 88-wolny,

Rotunda Krzeszów - Sparta Jeżowe 1:2 (1:0) Fąfara – Sabat 53, Piela 87,

San Kłyżów - Stal II Stalowa Wola 1:9.

Materiał oryginalny: Klasa O. Stalowa Wola: Rezerwy Siarki i Stali blisko dwucyfrowej zdobyczy. Cztery wygranej drużyn przyjezdnych - Nowiny