Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Filip Bednarek 6...

Lech Poznań - Djurgarden 2:0. Jest dobra zaliczka! Zobacz, jak oceniliśmy lechitów

Bramkarz i obrońcy

Filip Bednarek 6
W pierwszej połowie miał tylko dwie sytuacje, które mogły wzbudzić napięcie. Na początku meczu piłka przeturlała się po poprzeczce, ale widać było, że wszystko kontroluje. W 34 minucie po mocnym dośrodkowaniu z lewej strony w pole karne, centymetrów brakowało Joelowi Asoro, by głową uderzyć w stronę bramki. Na szczęście bramkarz Lecha nie musiał interweniować, bo w efekcie piłka minęła prawy słupek. Po zmianie stron miał sporo szczęścia, gdy w 54 min. Victor Edvardsen uderzył z pola karnego wysoko nad bramką.

Joel Pereira 8
Król asyst Kolejorza znów pokazał swój kunszt. Dogranie do Milicia najwyższej klasy, prawdziwe "ciasteczko". Dobry także w defensywie, kilka razy dublował w ataku pozycję Skórasia.

Filip Dagerstål 7
W pierwszej połowie bezbłędny. Wyprzedzał piłkarzy Djurgarden, łatwo zabierał im piłkę. Po zmianie stron też bardzo skuteczny. Dobry występ.

Antonio Milić 8
Rozpoczął w tym sezonie strzelanie z Lechią i pisaliśmy wtedy, że to najlepszy moment na wykorzystanie jego gry w powietrzu. W 39 minucie kapitalnie wyskoczył do centry Pereiry i głową zdobył pięknego gola. W obronie do przerwy też bezbłędny, pod koniec kilka razy dobrze wprowadził piłkę na lewą stronę. W drugiej części cierpiał, miał zbity łokieć, ale grał jak profesor

Pedro Rebocho 7
Wysoką formę zademonstrował już w ekstraklasie. W pierwszej części, często widzieliśmy go pod polem karnym gości, harował też w obronie. Po zmianie stron też na bardzo dobrym poziomie.