Marciniak dla Ekstraklasa.net: Nie zawsze się wygrywa

Sebastian Czapliński
Adam Marciniak (Cracovia Kraków)
Adam Marciniak (Cracovia Kraków) Polskapresse
- Nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji pod bramką GKS-u Tychy, do tego doszły nasze błędy w defensywie i przegrywamy dzisiejsze spotkanie 0:2 - mówi w rozmowie z Ekstraklasa.net Adam Marciniak, obrońca Cracovii.

Przeważaliście w tym spotkaniu, a jednak schodzicie z boiska pokonani...
Zgadza się. Nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji pod bramką GKS-u Tychy, do tego doszły nasze błędy w defensywie i przegrywamy dzisiejsze spotkanie 0:2. Wracamy do domu bez punktów.

W drugiej połowie zeszło z was powietrze. Wydarzyło się coś w szatni, że po przerwie, to nie była już ta sama Cracovia?
Nie nic się w szatni nie wydarzyło. Wydawało się, że wszystko jest w porządku, że kontrolujemy grę, a niestety schodzimy z boiska pokonani...

Zlekceważyliście zespół GKS-u Tychy?
W każdym wyjazdowym spotkaniu ciężko jest zdobyć punkty. Dzisiaj również wiedzieliśmy, że czeka nas trudne spotkanie. Niestety... Atakowaliśmy, graliśmy piłką, staraliśmy się z całych naszych sił, ale jak to bywa w sporcie - nie zawsze się wygrywa. Dziś niestety się nie udało.

Koniec rundy jesiennej blisko. Jesteście zadowoleni z tego co w niej pokazaliście?
Na weryfikację rundy jesiennej przyjdzie jeszcze czas. Zostało nam jeszcze jedno spotkanie w tym roku i na nim jak na razie się koncentrujemy.