Michal Gardawski: Po przerwie byliśmy lepsi

/dor/
Michal Gardawski rozegrał w Poznaniu dobry mecz, wywalczył rzut karny dla Korony. Polska Press
Michal Gardawski wywalczył rzut karny dla Korony w meczu z Lechem Poznań, ale nie został on wykorzystany. I kielczanie przegrali z „Kolejorzem” 0:1.

- W drugiej połowie byliśmy lepsi. Mieliśmy rzut karny. Słuszny, bo byłem faulowany. Wykonywał go Jacek Kiełb. Tym razem nie strzelił. Szkoda - mówił po meczu dla Canal+ Sport Michal Gardawski, pomocnik Korony.

OGLĄDAJ: TOP Sportowy24. Krytyczne wypowiedzi Lewandowskiego odbijają się echem

Materiał oryginalny: Michal Gardawski: Po przerwie byliśmy lepsi - Echo Dnia Świętokrzyskie