Michniewicz: Legia nie radzi sobie bez Radovicia. Obwinianie Malarza to powierzchowna ocena

Foto Olimpik/X-news
Lech - Legia
Lech - Legia R. Gorączniak
W meczu 25. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Lech Poznań pokonał na własnym stadionie Legię Warszawa 2:1. Momentem przełomowym było ukaranie przez sędziego czerwoną kartką bramkarza gości Arkadiusza Malarza w 62. minucie. Lech wykorzystał przewagę i szybko zdobył dwie bramki. Na listę strzelców wpisali się Barry Douglas (66. minuta) i Kasper Hamalainen (70. minuta). Autorem jedynego trafienia dla Legii był Michał Kucharczyk (84. minuta). - Bramkarz wychodząc na szesnasty metr zawsze może się pomylić. Wcześniej błąd popełniła obrona, podobnie jak przy drugiej bramce - zauważył w rozmowie z x-news Czesław Michniewicz. Zdaniem byłego trenera Lecha w drużynie Legii wyraźnie widać brak Miroslava Radovicia.