Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
MICKEY VAN DER HART 7...

Oceniamy piłkarzy Lecha Poznań za mecz z Termaliką Nieciecza (3:1). Kolejorz nadal w natarciu, po czterech minutach prowadził już 2:0!

BRAMKARZ I OBROŃCY

MICKEY VAN DER HART 7
Holenderski bramkarz nie miał dużo pracy, ale w kilku kluczowych momentach stanął na wysokości zadania. Najważniejsze, że obronił strzał Grzybka z 7 m. W drugiej połowie wyjął też groźny strzał Terpiłowskiego.

ALAN CZERWIŃSKI 5 (grał do 45 minuty)
Może nie był tak błyskotliwy w ofensywie jak pauzujący za czerwoną kartkę Pereira, ale harował na całej szerokości i długości boiska.

BARTOSZ SALAMON 5
Niepewny przy interwencjach w polu karnym. Za często wybijał piłkę pod nogi rywali. Nie miał też swobody ruchów przy wyprowadzaniu piłki, ale wychowanek Lecha Poznań spisuje się dużo lepiej w tym sezonie.

LUBOMIR SATKA 6
Miał dwa kluczowe wybicia w pierwszej połowie. Słowak trzymał w ryzach defensywę, choć i jemu zdarzały się nieudane zagrania.

BARRY DOUGLAS 7
To był stary dobry Barry Douglas. Otworzył wynik w swoim stylu, czyli przepięknym strzałem z wolnego, a potem był jeszcze blisko gola z kornera.

Zobacz oceny lechitów za mecz z beniaminkiem ---->

Polecamy

Gra grupa 2 świętokrzyskiej klasy A. Przed nami 16. kolejka [WYNIKI, TABELA]

Gra RS Active 4. Liga świętokrzyska. Przed nami 25. kolejka [WYNIKI, RELACJE, TABELA]