Oceny Cracovii po meczu z Termalicą. Najlepsi byli zmiennicy

Marcin Chycki
Ryszard Kotowski
Cracovia po słabej grze przegrała na własnym boisku 1:3. Ogrom błędów podstawowych zawodników przesądziło o wyniku meczu. Najlepszymi okazali się zmiennicy, którzy wprowadzili trochę ożywienia w grze ofensywnej zespołu z Krakowa. Oto oceny "Pasów".

GRZEGORZ SANDOMIERSKI (4) - Nie zawinił przy golach i był ogólnie ujmując jednym z lepszych zawodników Cracovii.

PAWEŁ JAROSZYŃSKI (2) - Zdecydowanie nie jest w formie. Usprawiedliwieniem go może być tylko to, że jest po długiej przerwie w związku z kontuzją.

TOMASZ BRZYSKI (2) - Zagrał na lewym skrzydle, ale nie wyszło mu to na dobre. Nie pokazał się z dobrej strony i dlatego też został zmieniony w przerwie.

DIEGO FERRARESSO (1) - Dostał szansę, którą zaprzepaścił. Jeden z najgorzej dysponowanych zawodników na boisku.

FLORIN BEJAN (2)- Pierwsza połowa w jego wykonaniu była fatalna, później już lepiej, ale też na niskim poziomie.

JAKUB WÓJCICKI (3) - Miał niezła sytuację, którą mógł zamienić na gola.

HUBERT WOŁĄKIEWICZ(2) - Zagrał bardzo słabo w defensywie. Jeden z gorszych meczów w jego wykonaniu.

MIROSLAV COVILO (2) - Stać go na dużo więcej. Nie mógł się odnaleźć w tym meczu.

MARCIN BUDZIŃSKI (2) - Po jego stracie piłki rywale strzelili bramkę.

DAMIAN DĄBROWSKI (2) - Dużo błędów z jego strony, do których nie powinien dopuścić.

KRZYSZTOF PIĄTEK (1) - Kompletnie niewidoczny, nie potrafił się odnaleźć i dlatego też został zmieniony.

Weszli z ławki:

SEBASTIAN STEBLECKI (5) - Za jego sprawą padł gol dla Cracovii. Dobre wejście napastnika "Pasów".

MATEUSZ CETNARSKI (4) - Poprawił nieco grę ofensywną Cracovii, posyłał dobre podania. Ogólnie dał niezłą zmianę.

MATEUSZ SZCZEPANIAK (5) - Strzelił bramkę czym podratował lekko swoją reputację.

Skala ocen 1 - 10.