Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk, Totolotek Puchar Polski....

Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk, Totolotek Puchar Polski. Znamy terminy meczów półfinałowych

ŁŻ

Dziennik Bałtycki

Aktualizacja:

Dziennik Bałtycki

Na zdjęciu: piłkarze Lechii Gdańsk

Na zdjęciu: piłkarze Lechii Gdańsk ©Karolina Misztal

Lechia Gdańsk trafiła ostatnio na Raków Częstochowa w półfinale Totolotek Pucharu Polski. Wiemy już, że spotkanie to odbędzie się 10 kwietnia. Początek spotkania o godz. 18. Wiemy też, kiedy odbędzie się druga batalia - Jagiellonia Białystok kontra Miedź Legnica.
Na zdjęciu: piłkarze Lechii Gdańsk

Na zdjęciu: piłkarze Lechii Gdańsk ©Karolina Misztal

Aktualizacja, 20.03.2019, godz. 15.30

Polski Związek Piłki Nożnej oficjalnie potwierdził terminy meczów półfinałowych Pucharu Polski. Lechia zagra na wyjeździe z Rakowem Częstochowa w środę, 10 kwietnia o godz. 18. Z kolei druga batalia półfinałowa - Jagiellonia Białystok kontra Miedź Legnica - odbędzie się dzień wcześniej, we wtorek, 9 kwietnia (godz. 18).

Wcześniej pisaliśmy

O terminie spotkania jako pierwszy na Twitterze poinformował fanów Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Później potwierdził ją także klub z Częstochowy.

Przypomnijmy, że losowanie par półfinałowych Totolotek Pucharu Polski odbyło się w miniony piątek. Lechia, jak mówi spora grupa piłkarskich ekspertów, trafiła... najgorzej, jak tylko mogła. Raków Częstochowa, mimo że na co dzień występuje w Fortuna I lidze, wyeliminował ostatnio Legię Warszawa. To szalenie nieobliczalny rywal.

CZYTAJ TAKŻE: Jerzy Jastrzębowski: Lechia Gdańsk będzie mistrzem Polski, bo jest najbardziej stabilna [rozmowa]

- Pokazaliśmy, że w piłce nie ma rzeczy niemożliwych - mówił po środowym zwycięstwie z Legią Warszawa Papszun, szkoleniowiec Rakowa.

CZYTAJ TAKŻE: Totolotek Puchar Polski. Lechia Gdańsk poznała rywala w półfinale!

Biało-zieloni w dalszym ciągu mają szansę "ustrzelić" dublet w tym sezonie. Podopieczni trenera Piotra Stokowca mogą wywalczyć główne trofeum w Pucharze Polski. W rozgrywkach Lotto Ekstraklasy z kolei wciąż pozostaję na pozycji lidera i mają realne szanse na to, by zostać mistrzami Polski.

Przypomnijmy, że w drugim półfinale naprzeciwko siebie staną zespoły z ekstraklasy: Jagiellonia Białystok i Miedź Legnica.

Krzysztof Piątek: Chcemy być drużyną, nieważne z iloma napastnikami na boisku


Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Terminarz Pucharu Polski

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej