Robert Podoliński: Po wtorkowym meczu na błocie szybko opadliśmy z sił

Przemysław Drewniak
Robert Podoliński, trener Podbeskidzia
Robert Podoliński, trener Podbeskidzia Karolina Misztal / Polska Press
- Nie trzeba być wielkim znawcą futbolu, by zauważyć, że nieco opadliśmy z sił po pierwszych 45 - 55 minutach. Spodziewaliśmy się tego po wtorkowym meczu w błocie - mówił po meczu z Koroną Kielce (1:1) trener Podbeskidzia Bielsko-Biała, Robert Podoliński. Jego piłkarze stracili zwycięstwo w końcówce piątkowego spotkania.

Robert Podoliński (trener Podbeskidzia Bielsko-Biała): Nie trzeba być wielkim znawcą futbolu, by zauważyć, że nieco opadliśmy z sił po pierwszych 45, 55 minutach. Spodziewaliśmy się tego po wtorkowym meczu w błocie. Nie do końca zrealizowaliśmy nasz plan, bo po pierwszej połowie chcieliśmy rozstrzygnąć to spotkanie na naszą korzyść - stąd graliśmy tak odważnie, agresywnie. Mieliśmy sytuacje bramkowe, które nie udało się nam wykorzystać. Przy jednobramkowym prowadzeniu nie udało się utrzymać wyniku, próbowaliśmy grać z kontry, ale zabrakło nam później sił. Wielkie słowa uznania dla chłopaków z szatni, którzy byli w stanie po wtorku zagrać tak dziś dobrze w pierwszej połowie i nie przegrać z Koroną.