Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Filip Bednarek 5...

Superpuchar Polski Lech Poznań - Raków Częstochwa 0:2. Zobacz jak oceniliśmy lechitów

BRAMKARZ I OBROŃCY

Filip Bednarek 5
Od początku musiał być czujny, ale błędów w pierwszej połowie nie popełnił. Popisał się nawet bardzo dobrą interwencją przy strzale Wdowiaka z bliska. Po jego wybiciach przy pressingu Rakowa, skrzydłowi jednak przegrywali pojedynki główkowe. Przy golach bez szans.

Alan Czerwiński 5
Niezły mecz w pierwszej połowie prawego obrońcy, kilka razy odważnie poszedł do przodu, dobrze radził sobie z Kunem, zablokował piłkę w groźnej sytuacji. Po zmianie stron dał się jednak w łatwy sposób ograć Wdowiakowi, który strzelił drugiego gola.

Nika Kwekweskiri 5
Po raz pierwszy wystąpił na środku obrony. I długo spisywał się poprawnie. Dał się jednak zaskoczyć przy golu dla Rakowa.

Antonio Milić 6
Jeden z niewielu zawodników Lecha, który zagrał z Karabachem. Choć nie był zgrany z Kwekwe, długo bardzo dobrze kierował obroną zespołu. Przy bramce dla Rakowa w pierwszej połowie razem z Kwekwe nie upilnowali strzelca.

Barry Douglas 5
Kilka razy ładnie dograł wzdłuż linii do Citaiszwiliego, ale w obronie miał dużo problemów z dobrze grającym Wdowiakiem. Miał w drugiej połowie okazję do strzału z rzutu wolnego, ale jego uderzenie zostało zablokowane.