Trener Sportingu: Spodziewaliśmy się, że Legia zagra ofensywniej [WIDEO]

Agencja TVN/x-news
W ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów Legia Warszawa wygrała ze Sportingiem Lizbona 1:0. Zwycięską bramkę zdobył w 30. minucie Guilherme. Po tej wygranej piłkarze Jacka Magiery wyprzedzili w tabeli drużynę z Portugalii i dzięki temu na wiosnę będą reprezentować polskie drużyny w Lidze Europy. - Nie jestem specjalnie zaskoczony tym, jak wyglądał ten mecz. Wynik z Lizbony determinował grę obu drużyn. Nam wystarczał remis i bardzo chcieliśmy taki wynik uzyskać. Spodziewaliśmy się jednak, że Legia zagra bardziej ofensywnie i postawi głównie na kontrataki. Tak się nie stało, zwłaszcza w pierwszej połowie nie dochodziło do takich sytuacji. Gospodarze w pierwszych 45 minutach nie stworzyli sobie wielu okazji bramkowych, to my dominowaliśmy na boisku. Jeżeli chodzi o straconą bramkę, stało się to po rzucie z autu, nie powinniśmy do tego dopuścić. Po strzeleniu gola nasi rywale zagrali tak, żeby utrzymać wynik - stwierdził Jorge Jesus.