Wisła Kraków przedłużyła kontrakty z trzema piłkarzami

jac
Denis Popović
Denis Popović Wojciech Matusik / Polska Press
Wtorek był dniem decyzji w Wiśle Kraków. Trzech jej zawodników związało się nowymi umowami. Mowa Bobanie Joviciu, Denisie Popoviciu oraz Jakubie Bartoszu.

Jović złożył podpis pod kontraktem do końca czerwca 2017 roku, Popović do połowy 2018 roku, a Bartosz aż do połowy 2019.

Wszyscy wymienieni mają dla Wisły spore znaczenie. Jović i Popović to podstawowe wybory na pozycji odpowiednio prawego obrońcy i środkowego pomocnika. Bartosz jest zaś alternatywą dla tego pierwszego. W tym sezonie zagrał dotąd na razie trzy razy. Więcej dostaje szans w trzecioligowych rezerwach.

Jović występuje w Wiśle od połowy zeszłego sezonu. Rozegrał już 35 meczów. Na początku marca zdobył swoją debiutancką bramkę - w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Piastem Gliwice.

Popović legitymuje się mniejszym stażem. Gra tylko od jesieni. Zaliczył 22 mecze. Strzelił dwa gole.