dor
Czarni Połaniec odnieśli kolejne zwycięstwo w meczu kontrolnym. Tym razem 4:1 pokonali Sokół Nisko. Bramki zdobyli Bartosz Pańtak, Krystian Rzepa, Bartłomiej Miazga, Bartosz Śledź. Przed spotkaniem zawodnicy minutą ciszy uczcili pamięć zmarłego sędziego Kamila Pastuszki.Czarni grali w składzie: Skowron – Wątróbski, Witek, Pańtak, Bażant - Misztal, Tetlak, testowany zawodnik, Rzepa - Kamiński, Bawor oraz testowany zawodnik, Trytek, Tetlak, Wiszniewski, Śledź, Smoleń, Buczek, Krepa, Dereń.Kolejny mecz kontrolny Czarni zagrają w środę - o godzinie 18 z czwartoligowym Zdrojem Busko-Zdrój.Zapraszamy do obejrzenia ciekawej galerii zdjęć z tego sparingu autorstwa Tomasza Kaczmarczyka. (dor) Zdjęcia Tomasz Kaczmarczyk
Czarni Połaniec odnieśli kolejne zwycięstwo w meczu kontrolnym. Tym razem 4:1 pokonali Sokół Nisko. Bramki zdobyli Bartosz Pańtak, Krystian Rzepa, Bartłomiej Miazga, Bartosz Śledź. Przed spotkaniem zawodnicy minutą ciszy uczcili pamięć zmarłego sędziego Kamila Pastuszki.