Wyniki 28. kolejki 3 ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej

Marcin Gołembiewski
MC
W sobotę odbyły się mecze 28. kolejki III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej.

Sensacyjną porażkę zanotowała Warta, która przegrała w Swarzędzu. Mimo to Unia nie ma już szans na utrzymanie. Kiedy drugi w tabeli Pelikan dowiedział się w przerwie wynik lidera tabeli w ciągu 4 minut strzelił dwa gole i pokonał Polonię (3:2).
Zespół z Niechanowa ma tylko punkt straty do Warty i i teoretycznie łatwiejszych rywali do końca. Zmierzy się na wyjeździe z Wda i u siebie z Kujawianką Izbica Kuj. Warta zagra u siebie z broniącym się przed spadkiem Włókniarzem Kalisz i z Lechem II Poznań. Wszystko jednak zależy od Warty. Jeżeli wygra dwa mecze walczyć będzie w barażach o drugą ligę.
Zapowiada się ciekawa końcówka sezonu.
Znamy już 6. spadkowiczów
W 28. kolejce strzelono rekordową liczbę 41 goli!
Zapis relacji na żywo z meczów 28. kolejki 3 ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej - tutaj[/a]

Kujawianka Izbica Kujawska - Lech II Poznań 1:3 (0:2)
GOOOL 11 - Zulciak z karnego 0:1
GOOOL 37 - Piotr Rymar 0:2
GOOOL 69 - Tabaka 1:2
GOOOL 73 - Zulciak 1:3
ZDJĘCIA Z MECZU KUJAWIANKA - LECH II 1:3 TUTAJ

Materiał oryginalny: Wyniki 28. kolejki 3 ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej - Gazeta Pomorska