Baraż o IV ligę. Energia Kozienice przegrała w Przasnyszu i spadła z ligi

Sylwester Szymczak
W sobotę rozegrany został rewanżowy mecz barażowy o utrzymanie w IV lidze. Energia Kozienice.

MKS Przasnysz - Enea Energia Kozienice 2:0 (1:0), pierwszy mecz 0:1
Braamki: T. Kamiński 7, B. Wójcik 61
Energia: Majos - Janiszewski, Wołczyński, Książek, Kołodziejczyk, Czerwiński, Kucharczyk, Nowosadko, Nowak, Hluschuk, Walisiewicz

W środę w pierwszym meczu kozieniczanie wygrali 1:0 i jechali na mecz ze skromną zaliczką. Szybko jednak stracili gola i rywalizacja zaczęła się od początku. Kozieniczanie w pierwszej połowie mieli jedną świetną okazję, ale trzeba też zaznaczyć, że Michał Majos dwukrotnie ratował drużynę przed stratą gola.
Po zmianie stron Energia próbowała, ale w 61 minucie było juz 2:0. Przasnysz mądrze się bronił, nie pozwalał na zbyt wiele przyjezdnym.