Batrović uratował remis młodemu Widzewowi

Daniel Kawczyński
Veljko Batrović zdobył gola w Młodej Ekstraklasie
Veljko Batrović zdobył gola w Młodej Ekstraklasie Grzegorz Wypych Ekstraklasa.net
Ekipa młodego Widzewa nie wzięła przykładu ze starszych kolegów i tylko zremisowała z Jagiellonią 1:1 w meczu Młodej Ekstraklasy. Punkt uratował w pierwszej połowie Veljko Batrović.

Spotkanie z młodą Jagą rozegrano dzień po meczu w Ekstraklasie. Trener Radosław Mroczkowski postanowił umożliwić Tomaszowi Kmiecikowi skorzystanie z usług Veljko Batrovicia, Jakuba Bartkowskiego, Patryka Stępińskiego i Radosława Bartoszewicza.

Najbardziej przydał się Czarnogórzec, który w 37. minucie doprowadził do remisu i uratował cenny punkt. Wcześniej Widzew przegrywał 0:1 po bramce z rzutu karnego Karola Mackiewicza.

Spotkania nie dokończył Bartoszewicz. 180 sekund przed końcem wyleciał z boiska za brutalny faul. W ten sposób nie odzyska zaufania Mroczkowskiego. Ale to Widzew przez 20 minut grał w przewadze, po tym jak arbiter pokazał czerwoną kartkę Łukaszowi Skowronowi.

Warto dodać, że dla Widzewa był to już czternasty remis w tym sezonie. W tabeli zajmuje 8. miejsce z dorobkiem 35 punktów.

Jagiellonia Białystok (MESA) - Widzew Łódź (MESA) 1:1 (1:1)