Chemik Moderator Bydgoszcz w finale! A tam czeka Elana Toruń! [ZDJĘCIA]

Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
W półfinałowym meczu piłkarskiego Regionalnego Pucharu Polski bydgoski Chemik Moderator pokonał na własnym boisku Legię Chełmża 1:0. Jedynego gola już w 6 minucie strzelił z rzutu karnego Szymona Maziarz. „11” podyktowana została za zagranie piłki ręką. Bydgoszczanin rzut karny wykonał a la Robert Lewandowski. Mecz w upalne popołudnie na ul. Glinki obejrzeli m.in. prezydent Rafał Bruski i Michał Dołożenko z K-P ZPN. Podopieczni Piotra Gruszki w finale zagrają z Elaną Toruń, która w drugim półfinale wygrała 2:1 na boisku Unii Solec Kujawski. Znane są już terminy finałowego dwumeczu: 6 czerwca – w Toruniu, rewanż 13 czerwca – w Bydgoszczy. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU I KIBICÓW >>>>Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
W półfinałowym meczu piłkarskiego Regionalnego Pucharu Polski bydgoski Chemik Moderator pokonał na własnym boisku Legię Chełmża 1:0.

Materiał oryginalny: Chemik Moderator Bydgoszcz w finale! A tam czeka Elana Toruń! [ZDJĘCIA] - Express Bydgoski