Czarni pokonali Hetmana 7:1. Po kwadransie było już 4:0. Zbierali pieniądze dla chorej Tosi

Dorota Kułaga
Czarni Połaniec byli wyraźnie lepsi, pokonali Hetmana Włoszczowa 7:1.
Czarni Połaniec byli wyraźnie lepsi, pokonali Hetmana Włoszczowa 7:1. Fot. Tomasz Kaczmarczyk
W zaległym meczu czwartej ligi Czarni Połaniec wysoko pokonali Hetmana Włoszczowa.

Czarni Połaniec - Hetman Włoszczowa 7:1 (6:0)
Bramki: Paweł Meszek 2 z karnego, Konrad Misztal 6, Piotr Kamiński 7, 15, Damian Skiba 34, samobójcza 36, Arkadiusz Drapsa 49 - Marcin Jarmuda 63 z karnego.
Czarni: Kuszaj - Bawor, Załucki (60. Trytek), Meszek (46. Drapsa), Witek - Misztal, Kamiński (56. Muniak), Tetlak (46. Duda), Krępa - Skiba, Miśko (46. Gębalski).
- Do przerwy prowadziliśmy 6:0 i było już po meczu. W drugiej połowie w nasze szeregi wkradło się rozluźnienie i stąd taki wynik - powiedział Piotr Mazurkiewicz, trener Czarnych.

Materiał oryginalny: Czarni pokonali Hetmana 7:1. Po kwadransie było już 4:0. Zbierali pieniądze dla chorej Tosi - Echo Dnia Świętokrzyskie