Mateusz Fryc (na pierwszym planie) strzelił dwa gole dla Wiernej w meczu z Kamienną Brody. facebook wierna małogoszcz
W meczu 14 kolejki czwartej ligi świętokrzyskiej, Wierna Małogoszcz na wyjeździe pokonała 4:1 Kamienną Brody, prowadząc już do przerwy 3:0.

Kamienna Brody - Wierna Małogoszcz 1:4 (0:3).
0:1 Piotr Pawłowski 8, 0:2 Mateusz Fryc 17, 0:3 Mateusz Fryc 30, 0:4 Wiktor Soboń 75, 1:4 Przemysław Rzepa 89.
Wierna: Szram - Foksa, Kołodziejczyk, Pawłowski, Malinowski (85 Jędrzejak), Rogula (73 Grzyb), Soboń, Bujak, Kraus (70 Gągorowski), Krzyżyk, Fryc (80 Wijas).

- Pewna nasza wygrana, mecz był pod naszą kontrolą i uważam, że zasłużenie zdobyliśmy trzy punkty - mówił po meczu Paweł Bień, trener Wiernej.
Już w 8 minucie, po zagraniu piłki z rzutu rożnego, Piotr Pawłowski strzałem głową uzyskał prowadzenie. Na 2:0 podwyższył najlepszy strzelec Wiernej, Mateusz Fryc, który wykorzystał podanie od Michała Malinowskiego. Jeszcze przed przerwą, Mateusz Fryc po dwójkowej akcji z Karolem Krzyżykiem, podwyższył na 3:0.
Po zmianie stron w 75 minucie, Wiktor Soboń strzelił na 4:0. Tuż przed zakończeniem meczu, po rzucie rożnym gospodarze zdobyli honorową bramkę.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]

Syn byłego piłkarza KSZO zginął w wypadku [ZDJĘCIA]

Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowa

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Materiał oryginalny: Czwarta liga świętokrzyska. Wierna Małogoszcz pokonała 4:1 na wyjeździe Kamienną Brody. Dwa gole strzelił Mateusz Fryc - Echo Dnia Świętokrzyskie