Fogo Futsal Ekstraklasa. Druga porażka w sezonie Dremana Opole Komprachcice

Wiktor Gumiński
Start sezonu 2023/24 w wykonaniu Dremana nie należy do najlepszych.
Start sezonu 2023/24 w wykonaniu Dremana nie należy do najlepszych. Wiktor Gumiński
Dreman Opole Komprachcice przegrał 2:5 wyjazdowy mecz 2. kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy z Reiterem Toruń.

O wyniku tego spotkania zadecydowała przede wszystkim lepsza skuteczność gospodarzy. Optycznie nie byli oni bowiem wcale stroną dominującą, lecz w kontekście końcowego rozstrzygnięcia nie ma to żadnego znaczenia.

Już na półmetku to Reiter znajdował się w lepszym położeniu. Nim mecz na dobre się zaczął, już prowadził on 1:0, po trafieniu Remigiusza Spychalskiego w 1. minucie.

Na tego gola Dreman był w stanie skutecznie odpowiedzieć w 12. minucie, za sprawą Deyvissona. Ten sam zawodnik przed przerwą jeszcze raz trafił do bramki... tyle że własnej. Po tej niefortunnej sytuacji z jego udziałem, zespół z Torunia prowadził już 3:1, gdyż chwilę wcześniej gola dla niego zdobył też Krystian Kraśniewski.

Kolejną nadzieję na odwrócenie losów rywalizacji dał Dremanowi w 28. minucie Bryan Parra. Od tego momentu, aż do samej końcówki utrzymywał się wynik 3:2 dla Reitera. W ostatnich fragmentach jego zawodnicy strzelili jednak jeszcze dwie bramki i stąd ostatecznie ich tak wysokie zwycięstwo.

Reiter Toruń - Dreman Opole Komprachcice 5:2 (3:1)
Bramki: 1:0 Spychalski - 1., 1:1 Deyvisson - 12., 2:1 Kraśniewski - 19., 3:1 Deyvisson - 20 (samobójcza)., 3:2 Parra - 28., 4:2 Wojciechowski - 40., 5:2 Zboralski - 40.
Reiter: Naparło, Matczak – Wojciechowski, Kraśniewski, Esteban, Zboralski, Waszak, Diaz, Elsner, Sławkowski, Szczepaniak, Spychalski, Przypis.
Dreman: Lach, Burduja, Budych – Bugański, T. Czech, Iwanow, Toloza, Deyvisson, Garcia, Kaczka, Janczak, Sobota, Blank, P. Czech, Pautiak, Szadurski, Szypczyński.