kostek
Przemyscy futsaliści
Przemyscy futsaliści Eurobus Przemyśl
Przemyślanie dzięki zwycięstwu nad ekipą z Wilanowa, pozostają w grze o pierwszą ósemkę Fogo Futsal Ekstraklasy.

Dla obu drużyn mających jeszcze szansę na play-off był to bardzo ważny mecz. Od samego początku drużyny szczególną uwagę zwracały na grę defensywną, co przełożyło się na tylko jeden celny strzał w pierwszych pięciu minutach. Z czasem odważniej zaczęli atakować goście i w 7 minucie Yaroslav Zmiivskyi otworzył wynik spotkania. Po straconej bramce przemyślanie ruszyli do ataku, jednak na wyrównanie kibice musieli poczekać pięć minut. Wtedy to Bruninho wpakował piłkę do siatki. Wydawało się, że do końca pierwszej połowy wynik nie ulegnie zmianie, niestety dla gospodarzy, tuż przed przerwą przyjezdni znów objęli prowadzenie.
Miejscowi po przerwie nie zamierzali długo czekać z wyrównaniem i już po trzech minutach gry Sebastian Pawlak dał Eurobusowi ponownie remis. W 25 minucie zespół z miasta nad Sanem powinien objąć prowadzenie, jednak Bruninho nie wykorzystał znakomitej okazji. Kilka sekund później po sprytnie rozegranym rzucie wolnym, Bruninho już się nie pomylił i po raz pierwszy w tym meczu gospodarze wyszli na prowadzenie. W odpowiedzi po strzale gości, świetną interwencją popisał się Artur Kuźma. Na pięć minut przed końcem spotkanie przyjezdni zdecydowali się grać z lotnym bramkarzem. Manewr ten nie przyniósł im powodzenia i przemyślanie mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Eurobus Przemyśl - Darkomp Wilanów 3:2 (1:2)

Bramki: 0:1 Zmiivskyi 7, 1:1 Bruninho 12, 1:2 Diakite 20. 2:2 Pawlak 23, 3:2 Bruninho 25

Eurobus: Kuźma, Koltok – Machado, Bruninho ż, Fernandes, E. Kiełbasa, A. Kiełbasa, Bondar, Lebed, Rudnicki, Pawlak Zamki, Demski, Vitinho. Trener Adriano Ribeiro.

Darkomp: Mianowicz - Sarmento, Neto, Diakite ż, Carlos, Wankiewicz, Zmiivskyi, Wasążnik, Panasenko, Marcinkowski ż, Och, Offert. Trener Maciej Karczyński.