Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu 19 kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom przegrał...

Fortuna 1 Liga. Radomiak Radom przegrał 1:2 z Chrobrym Głogów (ZDJĘCIA)

Fortuna 1 Liga. Radomiak - Chrobry 1:2 (ZDJĘCIA)

W meczu 19 kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom przegrał 1:2 z Chrobrym Głogów.
Bramki: 0:1 Robert Mandrysz 5, 0:2 Dominik Dziąbek 45, 1:2 Karol Angielski 85.
Radomiak: Kochalski - Jakubik, Cichocki, Raphael, Abramowicz - Leandro, Kaput (74 Sirk), Radecki (18 Nascimento), Gąska (74 Amancio), Kozak (60 Sokół) - Angielski.
Chrobry: Leszczyński - Ilków-Gołąb, Bougaidis, Stolc, Ziemann, Cywka (44 Kolenc), Mandrysz, Dziąbek (75Piła), Piotrowski (66 Praznovski), Banaszewski, Kowalczyk.
Sędziował: Paweł Pskit (Zgierz).

W 5 minucie mocnym strzałem z 16 metrów popisał się Robert Mandrysz i Mateusz Kochalski musiał wyjąć futbolówkę z siatki. W 18 minucie boisko w powodu kontuzji musiał opuścić Mateusz Radecki. W ostatniej akcji pierwszej połowy po kontrze Dominik Dziąbek skierował piłkę do siatki.
Od 84 minuty goście grali w 10, po tym jak drugą żółtą w konsekwencji czerwoną otrzymał Dominik Piła.
W 85 minucie bramkarza gości pokonał Karol Angielski.