Grała piłkarska mazowiecka trzecia liga

W.Ł.
Piłkarze Oskara Przysucha wysoko przegrali z Legią II Warszawa.
Piłkarze Oskara Przysucha wysoko przegrali z Legią II Warszawa. Albert Kaczmarzyk
W meczach piłkarskiej trzeciej ligi, Legia II Warszawa pokonała 4:0 Oskara Przysucha. Ursus Warszawa bezbramkowo zremisował z Energią Kozienice. W Grodzisku Mazowieckim, miejscowa Pogoń przegrała 1:2 z Pilicą Białobrzegi.

Legia II Warszawa - Oskar Przysucha 4:0 (3:0).
Bramki: 1:0 Mateusz Wieteska 2, 2:0 Konrad Michalak 34, 3:0 Eryk Więdłocha 42, 4:0 Miłosz Szczepański 67,

Legia II: Szumski - Rakowski, Najemski, Wieteska, Hołownia - Bereszyński (46 Szrek), Michalak, Kopczyński (46 Małachowski), Szymański (65 Zawal), Masłowski (46 Szczepański) - Więdłocha.

Oskar: Adamczyk - Kobryń (75 Włodarczyk), Kucharski, Moskwa, Kornacki - Menzegha (56 P. Gil), Najdzik, Maciejczak (70 Obuch), Jaworski (83 Płuciennik), Skałbania - Madej.
Sędziował: Marek Lewandowski (Warszawa). Widzów: 100.

Nie dały szans Oskarowi Przysucha rezerwy ekstraklasowej Legii Warszawa. Na boisku w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie stołeczna drużyna rozgrywa mecze w roli gospodarza przysuska drużyna poniosła wysoką porażkę. Legioniści nie mieli żadnych kłopotów z pokonaniem Oskara, grając wzmocnieni piłkarzami z szerokiej kadry pierwszego zespołu (Jakub Szumski, Michał Kopczyński, Michał Masłowski i Bartosz Bereszyński). Legia bardzo szybko, bo już w 2 minucie napoczęła Oskara, strzelając bramkę po stałym fragmencie gry, rzucie rożnym. Przysuszanie byli tylko tłem dla warszawskiego zespołu. Punktów trzeba szukać w kolejnych meczach.

Ursus Warszawa - Energia Kozienice 0:0.
Energia: Piaseczny - Szary, Walasek, Janiszewski, Mortka - Kołodziejczyk, Michalski, Kalinka, Putin (90 Czerwiński), Kozicki (86 Paterek), Stanisławski (73 Zawadzki).

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pilica Białobrzegi 1:2 (0:0).
Bramki: 0:1 Maciej Filipowicz 47, 0:2 Maciej Filipowicz 50, 1:2 Jakub Kołaczek 56.
Pilica: Bolek - Kacperkiewicz, Moryc, Janowski, Rawski - Rudnicki, Filipowicz, Oziewicz (64 Hernik), Bykowski (81 Zawisza), Jaszczak (77 Janik) - Obłuski (90 Barzyński).

W 47 minucie meczu po zagraniu piłki przez Arkadiusza Oziewicza z rzutu rożnego, w polu karnym Maciej Filipowicz uprzedził jednego z graczy Pogoni i skierował piłkę do siatki. Za kilka minut, ponownie po zagraniu futbolówki przez Arkadiusza Oziewicza do Macieja Filipowicza, ten drugi podwyższył wynik na 2:0.

Broń Radom swój mecz z Nerem Poddębice rozegra jutro na własnym boisku o godzinie 11.

Materiał oryginalny: Grała piłkarska mazowiecka trzecia liga - Echo Dnia Radomskie