Grosicki wszedł i zdobył bramkę-cudo! Rennes zremisowało z Bordeaux [WIDEO]

Sebastian Chmielak
Kamil Grosicki
Kamil Grosicki staderennais.com
Kamil Grosicki wpisał się na listę strzelców w rywalizacji z Girondins Bordeaux. Drużyna Polaka zremisowała 2:2, a Polak pojawił się na murawie w 67. minucie.

Mecz od pierwszej minuty obfitował w akcje podbramkowe. Pierwszego gola strzelili gospodarze. Bardzo składną, ładną akcję drużyny Kamila Grosickiego wykończył Ousmane Dembele. Przyjezdni nie podłamali się i jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania. Benoit Costil odbił jeden ze strzałów zawodnika Girondins Bordeaux, ale przy dobitce Enzo Crivellego był już bezradny.

W 67. minucie na murawie pojawił się wreszcie Kamil Grosicki. Były zawodnik Jagiellonii Białystok kilka minut później wpisał się na listę strzelców. "Grosik" uderzył z pierwszej piłki, lewą nogą z 20. metra. Cedric Carrasso mimo ofiarnej interwencji nie był w stanie skutecznie interweniować. Radość gospodarzy nie trwała zbyt długo, ponieważ przyjezdni trafili na 2:2. Diego Contento wpadł z futbolówką w pole karne i mocnym strzałem zdobył gola. Mecz zakończył się podziałem punktów. Rennes zajmuje ósmą lokatę w tabeli Ligue 1 z dorobkiem 21 punktów, a Grosicki ma na swoim koncie cztery trafienia.

Stade Rennais - Girondins Bordeaux 2:2 (1:1)

Bramki:Ousmane Dembele 31', Kamil Grosicki 75' - Enzo Crivelli 41', Diego Contento 78'

Stade Rennais: Costil – Moreira, Diagné, Armand, Baal – Fernandes, André (46', Sylla) – Dembèlé (72', Boga), Doucouré, Ntep (67', Grosicki) – Sio.

Girondins Bordeaux: Carrasso – Guilbert, Sané (54', T. Touré 73', Ounas), Pallois (30', Plašil), Contento – Chantôme, Yambéré, Saivet – Khazri, Crivelli, Maurice-Belay.