Hummel 4.liga świętokrzyska. Olimpia Pogoń Staszów przegrywa z Klimontowianką PBI Klimontów 0:2

Stanisław Wróbel
Klimontowianka pewnie wygrała w Staszowie
W rozgrywanym w niedzielę o godzinie 11 meczu 8.kolejki Hummel 4.ligi świętokrzyskiej. Olimpia Pogoń Staszów przegrała z Klimontowianką PBI Klimontów 0:2 po golach Patryka Niziołka i Marcina Chmiela.

Mecz Hummel 4.ligi świętokrzyskiej, Olimpia Pogoń Staszów przegrywa z Klimontowianką PBI Klimontów 0:2

Olimpia Pogoń Staszów - Klimontowianka PBI Klimontów 0:2 (0:1)
Bramki: Patryk Niziołek 28; Marcin Chmiel 58

Pogoń Staszów: Borusiński - Musiał, Wawrylak, Czerwiak, Łączkowski - Zawierucha (od 58 Piskorz), Wojsa, Polniak (od 61 Kowalski) - Żądło (od 77 Szymański), Grudziński (od 46 Kowalski), Rozmysłowski (od 69 Kuca).
Klimontowianka PBI Klimontów: Pietrasik - Kosno, Niziołek, Wochniak, Halat - Skrzypek, Miłek, Stępień, Kaczmarczyk (77 Rękas) - Turek (87 Lipiński), Chmiel (od 70 Carlos)

Klimontowianka dość pewnie pokonała Pogoń Staszów strzelając w każdej połowie po jednym golu. Prowadzenie goście zdobyli po pięknej bramce Patryka Niziołka. W drugiej połowie przewagę potwierdził gol Marcin Chmiela.

W Staszowie Klimontowianka potwierdziła, że jej obecność na podium nie jest przypadkiem. Drużyna zagrała bardzo dojrzale i dość pewnie zdobyła punkty.