Injac dla Ekstraklasa.net: Zabrakło koncentracji

Piotr Bąk
Dimitrije Injac, Lech Poznań
Dimitrije Injac, Lech Poznań Piotr Bąk (Ekstraklasa.net)
- Myślę, że zdecydowanie zabrakło nam koncentracji w końcówce spotkania. Wygrywaliśmy 1:0 i wtedy powinniśmy jeszcze mocniej zaatakować, żeby strzelić drugą bramkę i przypieczętować zwycięstwo - powiedział w rozmowie z Ekstraklasa.net, Dimitrije Injac pomocnik Lecha Poznań.

Puchar Polski - terminarz, wyniki, relacje live

Remis 1:1 na waszym stadionie ujmy nie przynosi. Co zdecydowało o tym, że nie potrafiliście pokonać Podbeskidzia?
Myślę, że zdecydowanie zabrakło nam koncentracji w końcówce spotkania. wygrywaliśmy 1:0 i wtedy powinniśmy jeszcze mocniej zaatakować, żeby strzelić drugą bramkę i przypieczętować zwycięstwo. Niestety cofnęliśmy się trochę zbyt do tyłu i dlatego dzisiaj mamy taki wynik a nie inny.

Powiedziałeś, że po zdobytej bramce dążyliście, aby zdobyć kolejną bramkę. Po okresie około 15 minut, kiedy rzeczywiście byliście górą nad rywalem. Jednak później zbyt mocno cofnęliście się pod swoją bramkę.
Tak się to spotkanie po prostu ułożyło. Jednak jak już powiedziałem wcześniej powinniśmy wygrać to spotkanie. W rewanżu jednak musimy odrobić straty poniesione dzisiaj. Mam nadzieję, że awansujemy do finału.

Twoim zdaniem jaką Podbeskidzie może przyjąć taktykę w rewanżu na swoim stadionie?
Powiem szczerze, że nie wiem. To zależy tylko i wyłącznie od zaleceń ich trenera. Dzisiaj nasi rywale nie cofnęli się pod swoją bramkę, podjęli z nami walkę jak równy z równym i myślę, żę tak właśnie może wyglądać rewanż za tydzień.

W poprzedniej rundzie Pucharu Polski przegraliście najpierw z Polonią u siebie 0:1, by wygrać rewanż w Warszawie 2:1. Wtedy od samego początku rzuciliście się na rywala jak wygłodniałe wilki na swoją ofiarę i pozbawiliście ich w 20 minut marzeń o awansie. Czy tym razem może być podobnie?
Naszym głównym zadaniem w meczu rewanżowym będzie zdobywanie bramek. Bez tego nie mamy prawa co myśleć o awansie do finału.