IV liga. Wysoka wygrana i świetna gra Broni w Promnej

SzS
Fragment meczu Promna - Broń. W akcji Dawid Sala (z lewej)
Fragment meczu Promna - Broń. W akcji Dawid Sala (z lewej) S. Szymczak
Piłkarze Broni Radom w sobotnim meczu czwartej ligi, wysoko pokonali na wyjeździe LKS Promna 5:0. Goli mogło paść więcej, ale nie ma co narzekać.

LKS Promna - Broń Radom 0:5 (0:4), Bojek 14, Nowosielski 20, Oziewicz 38, Dobosz 45, Czarnecki 79 z karnego.

Broń: Młodziński - Pietralski, Sala (67. Więcek), Zieliński, Dobosz, Wicik, Sałek, Oziewicz (78. Książek), Bojek (80. Bartosiak), Czarnecki, Nowosielski (71. Nogaj).
Promna: Domański - Machalski, Jaśkiewicz (60. Kozicki), Sobkowiak, Trzaska (30. Majewski), Midziołek (25 Karolewski), Kulej, Stencelewicz, Oparcik, Lesisz, Orłowski (50. Zakrzewski).

Piłkarze Broni po środowym remisie i wpadce ze Spartą Jazgarzew, mocno zmobilizowali się na mecz w Promnej. Widać było, że jest to zupełnie inny zespół, mentalnie inaczej poukładany. Promna wcale nie zagrała tak źle, ale w sobotę trafiła na mocno podrażnioną Broń. Już do przerwy radomianie prowadzili 4:0, a mogło być znacznie wyżej, bo między innymi słupek uratował miejscowych od straty gola i w kilku sytuacjach świetnie zachował się bramkarz Michał Domański.

W drugiej połowie radomianie nie musieli się już śpieszyć. Dali pograć gospodarzom. Ci jednak nie stworzyli sobie żadnej okazji do zdobycia gola. W 79 minucie Kamil Czarnecki ustalił wynik meczu.

Materiał oryginalny: IV liga. Wysoka wygrana i świetna gra Broni w Promnej - Echo Dnia Radomskie