Kafarski: Jestem szczęśliwy (wideo)

Marek Iwaniszyn
- Jestem szczęśliwy, że udało nam się tak zareagować po przegranym meczu i awansować do następnej rundy - mówił na pomeczowej konferencji prasowej trener Lechii Gdańsk, Tomasz Kafarski.

Goście rozpoczęli wczorajszy mecz kapitalnie. Nie minęła minuta, a prowadzili 1:0 po strzale Łukasza Surmy. Kilka minut później strzelili następną bramkę. - Ten mecz ułożył się najlepiej jak mógł. Chcieliśmy szybko zaatakować, żeby szybko wykorzystać brak najlepszych zawodników Wisły, czyli Głowackiego i Marcelo. Zaowocowało to dwiema szybko zdobytymi bramkami - mówił Kafarski.