Kilkuset kibiców obejrzało mecz Korony w Plejadzie. Zobacz jak kibicowali

dor
Kibicom Korony trudno było się pogodzić z tym, że Korona odpadła z Pucharu Polski. Finał był tak blisko... Fot. Krzysztof Krogulec
Kilkuset kibiców Korony obejrzało w Restauracji Plejada rewanżowy mecz półfinałowy Pucharu Polski z Arką Gdynia. Były ogromne emocje i smutek po końcowym gwizdku, bo kielczanie przegrali 0:1 i odpadli z tych rozgrywek.

W Gdyni zabrakło zorganizowanej grupy kibiców Korony, ponieważ obowiązywała jeszcze kara nałożona przez Komisję Dyscyplinarną Polskiego Związku Piłki Nożnej po meczu Pucharu Polski w Sosnowcu.

Dlatego tak duża grupa kibiców wybrała się do Plejady, żeby tam razem obejrzeć mecz na telebimie i kibicować drużynie w walce o finał na PGE Narodowym. Były ogromne emocje, napięcie, które rosło z minuty na minutę.

Do 84 minuty była też radość bo w Gdyni było 0:0 i w tym momencie Korona miała finał. Niestety, w 85 minucie Marcus Vinícius zdobył bramkę dla Arki, która zapewniła gospodarzom awans do finału.

Korona pożegnała się z Pucharem Polski.

Materiał oryginalny: Kilkuset kibiców obejrzało mecz Korony w Plejadzie. Zobacz jak kibicowali - Echo Dnia Świętokrzyskie