Korea Południowa gorsza od Białorusi

Zbyszek Anioł
Przygotowująca się do finałów MŚ reprezentacja Korei Południowej przegrała w Austrii z Białorusią (0:1). Wcześniej Azjaci wygrali towarzyskie potyczki z Japonią i Ekwadorem (po 2:0).

Tym razem podopieczni Huh Jung-Moo musieli uzna wyższość rywala. Po bezbramkowej pierwszej połowie po przerwie zwycięskiego gola dla Białorusi strzelił Sergey Kislyak, który na co dzień gra w Dynamie Mińsk.

W reprezentacji Białorusi cały mecz rozegrał były zawodnik Legii Warszawa Sergei Omelyanchuk, a po przerwie na placu gry zameldował się zawodnik Lecha Poznań - Sergey Krivets. Do 75. minuty z kolei na boisku przebywał Vitaly Rodionov, którym interesuje się "Kolejorz".

Białoruś - Korea Południowa 1:0 (0:0)