KS Gryf Słupsk bliżej Centralnej Ligi Juniorów

Jarosław Stencel
W pierwszym meczu barażowym o Centralną Ligę Juniorów młodszych, piłkarze KS Gryfa Słupsk pokonali Chemika Police 1:0.

Słupszczanie od początku starali się grać ostrożnie z tyłu mając na względzie bramkostrzelnego napastnika gości Wiktora Grzeszczaka. Mimo to, właśnie gracze z Polic pierwsi i to w pierwszej minucie oddali celny strzał na bramkę Gryfa. Bez problemu wyłapał piłkę jednak Kornel Kaniowski.

W 10 minucie bezpośredni strzał z rzutu rożnego w wykonaniu gryfity i bramkarz Chemika musiał się wykazać. Główkował Janikiewicz, strzelał Potem Kołakowski, ale nie sprawiło to kłopotu gościom.

W 39. minucie do siatki trafił Gulbiński, ale był na spalonym. Tuż po przerwie bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Filip Dalecki po rzucie rożnym.

KS Gryf Słupsk - Chemik Police 1:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Filip Dalecki (49)

KS Gryf: Kaniowski - Gutowski, Barszcz, Janikiewicz, Dalecki, Olszowiec, Wólczyński (55 Parzych), Kołakowski (71 Skurnóg), Olszewski (62 Formela), Daćków, Gulbiński.

Chemik: Banaś - Modzelewski, Rajch (41 Ścirka), Palej, Szala, Lis, Cholewiński, Radzik, Kowalczyk, Witkowski, Grzeszczak.

Materiał oryginalny: KS Gryf Słupsk bliżej Centralnej Ligi Juniorów - Głos Pomorza