Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
W drugim spotkaniu z San Marino (3:0) od pierwszej minuty na...

Lech Poznań i Warta Poznań mieli swoich piłkarzy w reprezentacjach narodowych. Sprawdzamy, jak zagrali

Reprezentacja Polski do lat 21 - Filip Szymczak, Szymon Czyż, Michał Skóraś, Filip Marchwiński i Jakub Kamiński

W drugim spotkaniu z San Marino (3:0) od pierwszej minuty na boisku pojawili się Szymon Czyż - premierowy występ w pierwszym składzie kadry do lat 21 (grał do 55. minuty), Filip Szymczak (grał do 60. minuty) i Jakub Kamiński (grał do 73. minuty). Ten ostatni wpisał się na listę strzelców i strzelił gola w "swoim stylu". W spotkaniu w kadrze nie znalazł się Filip Marchwiński, który miał doznać drobnego urazu. Drużyna prowadzona przez Macieja Stolarczyka ma na koncie siedem punktów w czterech rozegranych spotkaniach.

Zobacz, jak radzili sobie powołani lechici i warciarze podczas przerwy na mecze reprezentacji ---->

Tłumy podczas drugiego dnia Festiwalu Roślin w Radomiu (ZDJĘCIA)