Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Filip Bednarek 3...

Lech Poznań poległ w meczu z Pogonią Szczecin (0:4). Fatalny występ źle zestawionego Kolejorza. Oceniamy piłkarzy za występ przy Bułgarskiej

BRAMKARZ I OBROŃCY

Filip Bednarek 3
Przy golach tak naprawdę był bez szans, ale swoim brakiem pewności paraliżuje defensywę. Jeśli drużynie nie idzie, to nie ma co liczyć, że bramkarz pomoże. Kibice mogli dzisiaj zobaczyć Dante Stipice, który jest w czołówce golkiperów w lidze. Widać przepaść.

Alan Czerwiński 3
Słaby występ bocznego obrońcy, który kompletnie nie mógł sobie poradzić z Sebastianem Kowalczykiem. W ofensywie było ciut lepiej, ale w decydujących moment brakowało mu precyzji.

Thomas Rogne 3
Samobój każdemu się może przytrafić, a poza tym ustawił mecz, bo padł tuż po rozpoczęciu gry. Potem poza jednym prostopadłym podaniem Norweg niczym specjalnym nie zaimponował.

Djordje Crnomarković 3
Starał się łatać dziury w obronie, ale w tej jednej wielkiej panice też czasami gubił się jak dziecko we mgle. Był spóźniony przy akcji bramkowej Drygasa, a w końcówce pierwszej połowy cudem uniknął czerwonej kartki, tylko dlatego, że portowcy kontynuowali rozpoczętą akcję.

Tymoteusz Puchacz 3
Najbardziej podobał się nam w przerwie meczu, kiedy podsumował sędziego Jarosława Przybyła, mówiąc, że nie wie, czego przez 5 min arbiter szukał na boisku i przy ekranie VAR. My też nie wiem, wiemy natomiast, że „Puszka” był kilka razy spóźniony w obronie i niedokładny w ataku.

Przejdź dalej ---->

Polecamy

Magiera: Dzwonię do prezesa muzeum Śląska. Gol Nahuela musi tam być!

Wyniki i strzelcy w 27. kolejce okręgówki. Polonia Głubczyce z awansem do 4 ligi

To będzie albo wesele, albo pogrzeb. Na tej imprezie na pewno zagra Zenon Martyniuk