Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Alan Czerwiński 5 (grał do 69 minuty)...

Lech Poznań - Raków Częstochowa 1:2. Zespół Marka Papszuna takich błędów nie wybacza. Oceny piłkarzy Lecha Poznań

Pomocnicy

Alan Czerwiński 5 (grał do 69 minuty)
Pozycja wahadłowego chyba mu odpowiada, bo może wykorzystać swoje atuty motoryczne. Kilka razy udało mu się dośrodkować w pole karne, ale mało precyzyjnie. W sumie jednak poprawny występ, do to po jego dośrodkowaniu i zbyt krótkim wybiciu obrońców padł gol dla Lecha.

Jesper Karlstroem 5
Przyzwoity występ, choć bez fajerwerków. W drugiej odsłonie zbyt łatwo Raków przechodził pod bramkę Lecha

Radosław Murawski 4
Stoczył mnóstwo pojedynków w środku pola. W tej fizycznej walce czuł się dobrze. Tego czego brakowało, zresztą jak w wielu meczach to akcentów ofensywnych. Nie jest typem zawodnika, który zrobi przewagę

Afonso Sousa 5 (grał do 69 minuty)
Starał się, sporo biegał, widać było jego technikę, gdy w 22 min. uderzył z woleja. Szkoda, że zbyt słabo. W pierwszej połowie miał kilka dobrych momentów. Po zmianie stron już mniej widoczny i stąd zmiana

Michał Skóraś 6
Musiał dużo pracować w obronie, więc nie był tak widoczny w ataku. Na połowie Rakowa nie miał jednak zbyt wiele miejsca i nie mógł rozwinąć skrzydeł. Lecz w 66 minucie zachował się kapitalnie, strzelając z lewej nogi pięknego gola. Bramka wyraźnie dodała mu energii, szkoda, że jego koledzy w końcówce się nie popisali