Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Nika Kwekweskiri 5...

Lech Poznań - Widzew 2:0. Wielka minuta Kolejorza. Amaral z Ishakiem rozbili beniaminka. Zobacz, jak oceniliśmy piłkarzy Kolejorza

Pomocnicy

Nika Kwekweskiri 5
Dwa razy w pierwszej części mocno uderzył z dystansu, ale bramkarz Widzewa, z trudem, bo z trudem, ale sobie poradził. Gruzinowi można zarzucić to, że przez 30 minut niewiele zrobił, by przyspieszyć rozegranie akcji.

Jesper Karlstroem 5
Z trybun obserwował go selekcjoner reprezentacji Szwecji, więc starał się dużo biegać. Zostawił na boisku wiele zdrowia, ale konkretów to Lechowi nie przyniosło.

Kristoffer Velde 4 (grał do 46 minuty)
Przez ponad 20 minut prawie niewidoczny, potem się uaktywnił, strzelił tuż nad bramką, ale w kilku sytuacjach fatalnie zgubił piłkę. Słaby występ.

Filip Marchwiński bez oceny (grał 2 minuty)
Setny mecz zakończył się dla niego bardzo pechowo, bo już w 1 minucie, po starciu z Hanouskiem, który z całym impetem uderzył go barkiem w twarz, został zniesiony na noszach z boiska. Pojechał do szpitala na prześwietlenie twarzy. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Michał Skóraś 6
Miał przestoje, ale także przebłyski, gdy huknął tuż nad bramką. Nie brakowało mu energii, ale trochę zimnej głowy. W drugiej połowie powinien zdobyć co najmniej jednego gola.

Zobaczcie, jak oceniliśmy lechitów --->

Gdzie oglądać mecz Cracovia - Górnik Zabrze? Transmisja w tv oraz stream w internecie